Operacje i leczenie przepuklin Gorzów Wielkopolski i okolice

Synonimy: przepuklina leczenie, operacja przepukliny

Filtruj wyniki

Operacje i leczenie przepuklin Gorzów Wielkopolski - informacje

Przepukliny stanowią poważny problem medyczny, a ich skuteczne leczenie wymaga przeprowadzenia zabiegu operacyjnego. Najczęściej pacjenci zmagają się z przepukliną pachwinową, jednak wyróżnia się także m.in. przepukliny mosznowe, pępkowe, udowe i kresy białej. W chwili obecnej leczenie operacyjne wykonuje się techniką napięciową lub beznapięciową (z użyciem syntetycznej siatki). 

Leczenie operacyjne przepuklin w Gorzowie Wielkopolskim – gdzie można się na nie udać

Na chirurgiczne leczenie przepuklin w Gorzowie Wielkopolskim udać się można do Kliniki Chirurgii Jednego Dnia EZ, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu chirurgii ogólnej. W placówce pacjenci poddać się mogą plastyce korekcyjnej z użyciem wszczepu syntetycznego przepukliny pachwinowej, udowej i pępkowej, a także przepukliny Spiegla (przepuklina boczna brzucha) oraz przepukliny kresy białej. W ośrodku wykonuje się również plastykę korekcyjną zniekształceń bliznowatych i ubytków różnych okolic ciała, resekcję blizn i zniekształceń bliznowatych z przeszczepem skóry, operację wycięcia dużego znamienia barwnikowego z przeszczepem skóry oraz operację wycięcia nowotworu z powłok tkanek miękkich z rekonstrukcją przy użyciu ekspanderów lub płatów uszypułowanych.

W Gorzowie Wielkopolskim operacje i leczenie przepuklin w swojej ofercie posiada również Centrum Chirurgii i Stomatologii Jaworuccy, w którym przepukliny operuje się bez wszczepu siatki syntetycznej. Udać się do niej można na zaopatrzenie przepukliny pachwinowej jednostronnej, udowej jednostronnej, pępkowej, kresy białej oraz Spiegla. Do ośrodka udać się można także na inne procedury z zakresu chirurgii ogólnej, w tym na usunięcie pojedynczej zmiany z twarzy lub okolic wymagających plastycznego szycia skóry, usunięcie ciała obcego z tkanki podskórnej lub skóry, opracowanie i zeszycie rany oraz na plastykę korekcyjną zniekształceń bliznowatych i małych ubytków pourazowych.

Leczenie operacyjne przepuklin wykonuje także lek. med. Szymon Zachara, specjalista chirurg ogólny, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Miejskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Przepuklinowego, a operacje przeprowadza z użyciem wszczepów syntetycznych. Udać się można do niego na zaopatrzenie przepukliny pachwinowej, udowej oraz pępkowej, pomocy szukać u niego mogą również pacjenci, zmagający się z przepukliną kresy białej, przepukliną pooperacyjną oraz przepukliną Spiegla.

Cena operacji przepukliny pachwinowej jednostronnej w Gorzowie Wielkopolskim i w Barcelonie

W Gorzowie Wielkopolskim za leczenie operacyjne przepukliny pachwinowej jednostronnej zapłacić trzeba około 3 000 złotych, podczas gdy w Clínica Diagonal w Barcelonie cena takiej procedury wynosi 3 500 euro, czyli ponad 15 000 złotych.

Operacje i leczenie przepuklin - ceny w Gorzowie Wielkopolskim na tle innych miast

 • Wrocław od 2 500 zł do 7 200 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 7 000 zł
 • Poznań od 2 900 zł do 6 500 zł
 • Warszawa od 2 800 zł do 6 600 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 2 500 zł do 10 100 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Gdańsk od 3 300 zł do 6 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 700 zł do 8 000 zł
 • Tychy od 2 000 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.