Operacje i leczenie przepuklin Jastrzębie-Zdrój i okolice

Synonimy: przepuklina leczenie, operacja przepukliny

Bezpośrednio w Jastrzębiu-Zdroju nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie przepuklin, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Jastrzębia-Zdroju. Operacje i leczenie przepuklin można przeprowadzić m.in. w Gabinet Lekarski Marek Klar Łaziska Górne (28 km od Jastrzębia-Zdroju) w cenie 1 000 zł lub w Silesia Med Grzawa (32 km od Jastrzębia-Zdroju). W wymienionej placówce operacje i leczenie przepuklin wykonuje chirurg ogólny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz operacje i leczenie przepuklin w Jastrzębiu-Zdroju? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.