Operacje i leczenie przepuklin Ruda Śląska i okolice

Synonimy: przepuklina leczenie, operacja przepukliny

Bezpośrednio w Rudzie Śląskiej nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie przepuklin, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Rudy Śląskiej. Operacje i leczenie przepuklin można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (12 km od Rudy Śląskiej) w cenie 5 500 zł lub w Medicus Estetic w Tychach (19 km od Rudy Śląskiej). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa operacje i leczenie przepuklin w Rudzie Śląskiej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska