Operacje i leczenie przepuklin Siemianowice Śląskie i okolice

Synonimy: przepuklina leczenie, operacja przepukliny

Bezpośrednio Siemianowice Śląskie nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie przepuklin, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Siemianowice Śląskie. Operacje i leczenie przepuklin można przeprowadzić m.in. w Medix Poradnia Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Lek. Jakub Gęborski Będzin (7 km od Siemianowice Śląskie) lub w Szpital Murcki w Katowicach (7 km od Siemianowice Śląskie) gdzie cena za operacje i leczenie przepuklin wynosi 3 400 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz operacje i leczenie przepuklin Siemianowice Śląskie? Dołącz do nas! »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.