Operacje i leczenie przepuklin Warszawa

Synonimy: przepuklina leczenie, operacja przepukliny

Filtruj wyniki
Warszawaul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 lok. 184

Nasmed

ocena 4.6 / 5 (12 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia 5 200 zł
 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej 6 600 zł
 • Operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej II stopnia 5 900 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... 4 400 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  150 zł
Warszawaul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A

Klinika Medyczna Wilmed

ocena 4.6 / 5 (21 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia od 5 000 zł
 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej od 5 000 zł
 • Operacja przepukliny brzusznej z użyciem siatki od 4 200 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... od 4 200 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  180 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje i leczenie przepuklin Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Nasmed Sala operacyjna w Nasmed

W organizmie ludzkim mogą się wytworzyć przepukliny różnego rodzaju, np. pachwinowa, udowa lub kresy białej. Ciężko dociec etiologii ich powstawania. Zdarza się także przepuklina pooperacyjna jamy brzusznej powstała w wyniku błędu technicznego lekarza wcześniej operującego. Niektóre przepukliny nawracają, a leczenie zachowawcze (noszenie pasa przepuklinowego) pomaga tylko chwilowo. 

Operacyjne leczenie przepuklin w Warszawie

 Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Iatros istnieje od 1992 roku i jednym z jej profilów działalności medycznej jest chirurgia ogólna, w ramach której wykonywane są operacje przepuklin. Poddać się zabiegowi operacyjnemu mogą tutaj pacjenci, u których wykryto przepuklinę pachwinową, pępkową, udową czy kresy białej. Wśród kadry chirurgów lecznicy lekarzem, który wykonuje takie operacje jest dr Lech Malmurowicz, specjalista chirurgii ogólnej, od 1981 roku I stopnia, a II od 1985 roku. Wymienić tu można także dr. Mikołaja Matejuka, specjalistę chirurgii ogólnej. Lekarz ten specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej zrobił w 1988 roku I stopień oraz w 1992 II stopień.

 17 km od Warszawy w Piasecznie mieści się Szpital Św. Anny, gdzie na Oddziale Chirurgii Ogólnej lekarze chirurdzy wykonują operacje planowe oraz te w nagłych przypadkach. Do jednych i drugich należą zabiegi operacyjne przepuklin różnego typu. Wykonuje je ordynator szpitala dr Wojciech Gackowski, specjalista chirurgii ogólnej (II stopnia od 1993 roku), który w latach 2000-2010 pracował jako ordynator Oddziału Chirurgicznego szpitala w Grójcu. Również dr Bartłomiej Mazurek, specjalista chirurgii ogólnej, którym jest od 2008 roku, przeprowadza operacje przepukliny pachwinowej, brzusznej czy pooperacyjnej.

Klinika Medyczna Ibis to Szpital Jednodniowy, którego lekarze, oprócz operacji przepuklin metodą tradycyjną, przeprowadzają operacje tych schorzeń metodą beznapięciową z wszczepieniem siatki oraz małoinwazyjną za pomocą laparoskopu. Operacjom takim może poddać się pacjent ze schorzeniem przepukliny kresy białej, pachwinowej czy udowej. Wśród kadry chirurgów należy wymienić tutaj ordynatora dr. Krzysztofa Łukawskiego, specjalistę chirurgii ogólnej, który to tytuł II stopnia posiada od 1986 roku oraz prof. dr hab. n. med. Tadeusza Wróblewskiego, specjalistę chirurgii ogólnej II stopnia od 1991 roku.

Placówka medyczna Wilmed specjalizuje się m.in. w nowoczesnych operacjach z dziedziny chirurgii ogólnej, które skracają pobyt pacjenta w klinice (do 2 dni). Jest to np. operacja przepukliny pachwinowej metodą PHS (beznapięciowa z wszczepieniem siatki). Klinika oferuje także operacje metodą tradycyjną np. przepukliny skomplikowanej, nawrotowej (lub pooperacyjnej) czy mosznowej. Lekarzem chirurgiem jest tutaj m.in. dr Piotr Ciszewski, specjalista chirurgii ogólnej, który tytuł ten posiada od 2000 roku oraz dr Wojciech Gromół, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia od 1989 roku.

Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego Wykonuje operacje przepuklin jamy brzusznej z wszczepieniem siatki syntetycznej oraz operacje metodą laparoskopową niektórych przepuklin. Lekarzem wykonującym takie zabiegi operacyjne jest m.in. ordynator oddziału dr Rafał Górewicz, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia od 1981 roku, a także jego zastępca dr Tadeusz Młodzianowski, specjalista chirurgii ogólnej, który to tytuł II stopnia posiada od roku 1987.

 Szpital Zacisze to placówka Centrum Medycznego Enel-Med, gdzie wśród operacji chirurgicznych wykonywane jest leczenie operacyjne przepuklin zarówno pierwotnych jak i wtórnych. Przepukliny w obrębie jamy brzusznej wykonywane są za pomocą laparoskopu. W szpitalu operacje przepuklin pachwinowych, udowych czy mosznowych wykonuje dr Jacek Albiński, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, a także dr Sławomir Kowalski, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej w latach 2003-2010. 

 Cena operacji przepukliny w Warszawie i za granicą

Kadra w Nasmed Kadra w Nasmed

 Ceny operacji przepuklin w Warszawie wahają się od 2 950 zł do 5 700 zł (w Wilmed) w zależności od rodzaju przepukliny. W Anglii w Brentwood Medical Centre przykładowy koszt to £ 2883. 

Operacje i leczenie przepuklin - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 800 zł do 9 900 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 15 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 6 800 zł
 • Poznań od 2 900 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 12 000 zł
 • Kraków od 2 500 zł do 5 800 zł
 • Katowice od 2 600 zł do 10 100 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Tychy od 200 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 3 490 zł do 6 830 zł
 • Lublin od 4 000 zł
 • Lubin od 2 600 zł do 5 300 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje i leczenie przepuklin w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska