Operacje i leczenie przepuklin Wrocław

Synonimy: przepuklina leczenie, operacja przepukliny

Filtruj wyniki
Wrocławul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (157 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... od 3 500 zł
 • Operacja przepukliny udowej jednostronnej z użyciem siatki od 3 500 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki od 3 500 zł
 • Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatk... od 3 500 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  150 zł
Wrocławul. Dąbrowskiego 36A lok. 1U

Chiroplastica

ocena 4.6 / 5 (106 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej od 3 000 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... od 3 100 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej 5 600 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatk... od 6 200 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  150 zł
Wrocławul. Pilczycka 144-148

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

ocena 4.7 / 5 (31 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... 3 100 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatk... 3 450 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki 3 500 zł
 • Operacja przepukliny mosznowej jednostronnej z użyciem siatk... 3 200 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  150 zł
Wrocławul. Ślężna 112 lok. U5

Euromed

ocena 4.5 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... od 3 500 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej laparoskopowo... 5 600 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatk...zadzwoń
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z...zadzwoń
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Komorowiceul. Wrocławska 2a

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny

ocena 4.7 / 5 (17 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

Nie mając pojęcia oddałem się w dobre ręce, żadnych komplikacji, książkowe gojenie, szybki powrót do zdrowia.- Arek duża kresa biała (dr n. med. Paweł Lesiak, operacje i leczenie przepuklin)

 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej od 4 200 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej laparoskopowo... od 4 800 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z... od 6 200 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki od 3 300 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  200 zł
Świdnicaul. Sikorskiego 31

Centrum Medyczne EZ – medica

ocena 4.7 / 5 (13 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej od 1 800 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... od 1 800 zł
 • Operacja przepukliny udowej jednostronnej od 1 600 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki od 1 600 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  120 zł

Operacje i leczenie przepuklin Wrocław - informacje

Najlepszym sposobem usunięcia przepukliny jest zabieg chirurgiczny klasyczny lub laparoskopowy. W zależności od umiejscowienia przepukliny (np. przepuklina brzuszna, udowa, pępkowa) lekarz zakłada syntetyczną siatkę, chroniącą wrota przepukliny, co zmniejsza ryzyko nawrotu. Operacje są wykonywane w znieczuleniu ogólnym. Po nich należy przestrzegać zaleceń chirurga.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej multiMEDICA, który pojawił się w pierwszej dwudziestce najlepszych szpitali prywatnych w rankingu Rzeczpospolitej w 2005 roku, posiada w ofercie operacje przepuklin brzusznych. Pracuje tu chirurg ogólny i naczyniowy dr n.med. Henryk Lisiak, posiadający doświadczenie chirurgiczne zdobyte w zagranicznych placówka, m.in. w libijskim szpitalu w Sirte. Lekarz wspólnie z chirurgiem dr Krzysztofem Szecówką, pasjonatem tzw. małej chirurgii, przeprowadza operacje przepuklin pachwinowych. W multiMEDICA można też poddać się zabiegom laparoskopowym, np. cholecystektomia laparoskopowa.

Leczeniem przepuklin zajmuje się także chirurg dr Paweł Piekarz ze specjalistycznej przychodni lekarskiej Polimed. W przychodni lekarz kwalifikuje pacjentów do większych zabiegów chirurgicznych, obejmujących układ pokarmowy, np. operacja nowotworu jelita grubego czy operacja laparoskopowa przepukliny pachwinowej. Polimed posiada w ofercie również zabiegi naczyniowe, m.in. usunięcie żylaków kończyn dolnych.

Chirurdzy ze szpitala specjalistycznego EuroMediCare EMC wykonują operacje przepuklin z wszczepem siatek. Operuje tu chirurg dr Marek Skoczylas, który pełni również funkcję ordynatora na oddziale chirurgii ogólnej i laparoskopowej szpitala EMC. Lekarz przeprowadza leczenie choroby refluksowej przełyku i przepuklin rozworu przełykowego metodą laparoskopową, tzw. fundoplikacja laparoskopowa. W EMC można też wyleczyć przepukliny powstałe po wcześniejszych operacjach jamy brzusznej i usunąć zrosty pooperacyjne. Warto wspomnieć, że o wysokim poziomie chirurgii w EMC świadczy dostępność zaawansowanej operacji ECPW, dotyczącej dróg żółciowych i trzustki.

W Zielenicach ok. 30 km od Wrocławia znajduje się gabinet ortopedyczny dr Zawiślaka, z którego usług mogą skorzystać pacjenci z przepukliną jądra miażdżystego lub przepukliną dyskową. Chirurg ogólny i chirurg traumatolog-otropeda dr n.med. Franciszek Zawiślak proponuje pacjentom nieoperacyjne leczenie przepukliny kręgosłupa (rehabilitacja i fizykoterapia). Lekarz współpracuje w gabinecie z ortopedą i traumatologiem dr Michałem Zawiślakiem, który doświadczenie zdobywał w hiszpańskim szpitalu Hospital Universitario La Fe w Walencji. Gabinet jest bardzo często odwiedzany przez turystów medycznych.

Operacje i leczenie przepuklin przeprowadza chirurg dr n.med. Jerzy Pawełczyk, który jest członkiem European Association for Endoscopic Surgery (Europejskie Towarzystwo Operacji Endoskopowych). Lekarz operuje przepukliny pępkowe i kresy białej. Dr Pawełczyk przyjmuje pacjentów we wrocławskim Centrum Medycznym Coramed, gdzie operacje przepuklin wykonuje metodą klasyczną i laparoskopową. Oprócz tego w Coramed można poddać się zabiegowi założenia balonu żołądkowego BIB System, który jest przeznaczony dla pacjentów ze znaczną otyłością.

Popularne w szczególności u kobiet przepukliny udowe można usunąć w klinice chirurgii i medycyny estetycznej Noa Clinic. Zabiegi chirurgiczne wykonuje tu chirurg dr Janusz Orzechowski, który oprócz chirurgii ogólnej,  zajmuje się chirurgią naczyniową. Lekarz zaleca wykonanie zabiegu usunięcia przepukliny jak najszybciej, aby zapobiec takim powikłaniom jak uwięźnięcie jelita. W Noa Clinic stosuje się tzw. beznapięciowe leczenie przepuklin z wszczepieniem siatki sposobem Lichtensteina.

Cena operacji przepukliny we Wroclawiu i w Wielkiej Brytanii

W angielskim szpitalu BMI The London Independent Hospital leczenie i operacja przepukliny kosztuje 3040 funtów, co w przeliczeniu na pln wynosi ponad 16 000 zł. Koszt jest znacznie wyższy niż ten oferowany przez polskie kliniki chirurgiczne. Pacjenci z Wielkiej Brytanii mają możliwość poddania się operacji we Wrocławiu i tym samym zaoszczędzić, a warto wspomnieć, że drzwi wrocławskich klinik są otwarte dla turystów medycznych.

Placówki są przygotowane na przyjęcie zagranicznych gości nawet na dłuższy pobyt związany z inwazyjnym zabiegiem operacyjnym przepukliny. Od razu po rekonwalescencji można zwiedzić Wrocław, do którego zjeżdżają się turyści z całej Europy, np. wieża Bazyliki św. Elżbiety, punkt widokowy w Sky Tower, rejs po Odrze do Przystani Zwierzynieckiej.

 

 

Usługa operacje i leczenie przepuklin we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska