Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka Warszawa

Synonimy: chirurgia ręki, operacje ręki, leczenie schorzeń ręki, operacje łokcia więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Carolina Medical Center Sala operacyjna w Carolina Medical Center
Drętwienie palców i zaburzenia czucia, choroby ścięgien i entezopatie to najbardziej typowe schorzenia rąk, które w przypadku zespołów uciskowych nerwów obwodowych, jak np. zespołu cieśni nadgarstka oraz zespołu kanału nerwu łokciowego mogą w przewlekłej postaci być wskazaniem do leczenia operacyjnego, gdy terapia zachowawcza nie przynosi poprawy. Inną grupę dolegliwości stanowią zmiany zwyrodnieniowe i pourazowe, przykurcze i chorobowe deformacje ręki, jakie wymagają miniinwazyjnego leczenia. W zakresie urazów ręki spory odsetek leczenia dotyczy złamań z użyciem materiałów syntetycznych lub przeszczepów.

Ortopedia ręki – leczenie chorób i urazów nadgarstka oraz stawu łokciowego

Centrum Medycyny Sportowej to ośrodek, którego głównym profilem działania jest ortopedia, a ofertę stanowią nowoczesne techniki operacyjne w zakresie m. in. kończyny dolnej i biodra, stawu barkowego, a także stawu łokciowego, w tym artroskopia łokcia i odbarczenie w przypadku entezopatii (łokieć tenisisty/golfisty).  Również schorzenia nadgarstka należą do świadczeń placówki, zespół nerwu łokciowego, entezopatie, aż po uszkodzenia ścięgien i nerwów obwodowych. W chirurgii ręki specjalizuje się dr n. med. Jarosław Strychar, ortopeda-traumatolog.

Kończyna górna to również przedmiot leczenia Centrum Chirurgii Specjalistycznej Ortopedika, a zarazem szeroka oferta usług w zakresie barku, przedramienia, łokcia oraz nadgarstka i ręki. Operacyjne leczenie złamań kłykci kości ramiennej oraz nasad bliższych kości promieniowej i łokciowej, artroskopowa artroliza stawu łokciowego czy endoskopowe leczenie zespołów uciskowych nerwu łokciowego to tylko niektóre procedury w zakresie terapii schorzeń łokcia. Chirurgia obejmuje tu również nadgarstek i rękę w zakresie m. in. złamania kości łódeczkowatej lub kości śródręcza i palców, uszkodzenia ścięgien ręki i palców czy zespół cieśni nadgarstka. 

Chirurgia ręki – rekonstrukcja ręki i operacja zespołu cieśni nadgarstka należy do oferty Oddziału Diagnostyczno-Zabiegowego Centrum Medycznego Damiana, a świadczenia pod kierunkiem ortopedy, lek. med. Anny Skowrońskiej, dotyczą chorób, urazów i ich następstw oraz wad wrodzonych ręki. Interdyscyplinarny zakres działania Oddziału obejmuje specjalizacje z zakresu ortopedii i traumatologii, chirurgii plastycznej, mikrochirurgii czy neurologii. Do szerokiej oferty leczenia należą  m. in. operacje zmian pourazowych, operacje palców „strzelających”, a także osteotomie korekcyjne po wadliwie wygojonych złamaniach.

Zespół cieśni nadgarstka – cena zabiegu w Kownie (Litwa) a w Warszawie

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Medicum Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Medicum

W klinice ortopedycznej Nordorthopaedics za zabieg zapłacimy 1,000 € (4,300 zł). W Warszawie ceny leczenia zespołu cieśni nadgarstka są niższe średnio o 1,500 zł.

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 900 zł do 15 900 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 3 200 zł
 • Wrocław od 700 zł do 6 400 zł
 • Łódź od 3 000 zł
 • Poznań od 400 zł do 7 000 zł
 • Częstochowa od 500 zł do 12 000 zł
 • Katowice od 1 000 zł do 6 800 zł
 • Gdańsk od 1 500 zł
 • Szczecin od 1 500 zł do 7 800 zł
 • Bydgoszcz od 1 750 zł do 7 000 zł
 • Białystok od 2 000 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska