Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego Sosnowiec i okolice

Synonimy: chirurgia stopy, staw skokowy operacja, leczenie operacyjne schorzeń stopy, operacyjne leczenie schorzeń stopy więcej »

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie stopy / stawu skokowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Sosnowca. Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego można przeprowadzić m.in. w Poradnia Chorób Stopy w Warszawie (254 km od Sosnowca) w cenie 2 000 zł lub w Weiss Klinik w Chorzowie (11 km od Sosnowca) gdzie cena za operacje i leczenie stopy / stawu skokowego wynosi 3 600 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w Sosnowcu?

Usługa operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska