Operacje pęcherzyka żółciowego Jaworzno i okolice

Synonimy: usunięcie pęcherzyka żółciowego, cholecystektomia

Bezpośrednio w Jaworznie nie dysponujemy placówką wykonującą operacje pęcherzyka żółciowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Jaworzna. Operacje pęcherzyka żółciowego można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (19 km od Jaworzna) w cenie 4 550 zł lub w AVIMED w Katowicach (19 km od Jaworzna) gdzie cena za operacje pęcherzyka żółciowego wynosi 4 300 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa operacje pęcherzyka żółciowego w Jaworznie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska