Operacja plastyczna nosa Szczecin

Chirurdzy plastyczni w Szczecinie oferują swoim pacjentom i pacjentkom wiele różnych zabiegów. Jednym z nich jest operacja nosa, którą można wykonać na kilka różnych sposobów. Jeśli chcesz poddać się korekcji nosa w województwie zachodniopomorskim, zapoznaj się z listą 1 szczecińskich placówek i zobacz, co mają one w swojej ofercie. Z nami wygodnie umówisz się zarówno na wizytę konsultacyjną, jak i na operację plastyczną nosa.

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7

Beauty Group

4,6 / 5  (140 opinii)  rozwiń

Z nochala mam piękny, zgrabny nosek. Sama nie mogę wyjść z podziwu dla talentu Doktora. ~ Justyna (Totalna korekcja nosa, lek. Arkadiusz Kuna)

 • Operacja plastyczna nosa od 7 000 zł
 • Totalna korekcja nosa 13 000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 7 000 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej 5 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  300 zł

Korekta nosa w Szczecinie - informacje

Korekcja nosa to zabieg, który ma na celu poprawę wyglądu nosa poprzez jego skrócenie, zmniejszenie, wyprostowanie lub pozbawienie garbu. Ta popularna operacja plastyczna jest rozwiązaniem dla osób, które z powodu wyglądu swojego nosa są pełne kompleksów lub chcą odzyskać dawny kształt nosa, który uległ zmianie np. po wypadku. To także dobre rozwiązanie dla pacjentów z krzywą przegrodą nosową, ponieważ może ona utrudniać oddychanie. Gdzie w Szczecinie można poddać się tak zwanej rhinoplastyce?

Korekta nosa w Szczecinie

Szczecińską kliniką, która posiada w swojej ofercie operacje nosa, jest zlokalizowana w dzielnicy Turzyn placówka Sonomed. Zabiegi przeprowadza tu niezwykle doświadczony specjalista, prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans. Swoim pacjentom może on zaproponować totalna korekcję nosa, operację nosa chrzęstnego / czubka nosa oraz operację plastyczną krzywej przegrody nosowej. Takie same zabiegi znajdują się również w ofercie Kliniki Chirurgii Plastycznej Beauty Group (Szczecin Arkońskie-Niemierzyn). Zespół medyczny placówki tworzą doświadczeni chirurdzy plastyczni: dr n. med. Fabian Urban, lek. Piotr Drozdowski, lek. Magdalena Bugaj oraz dr Marta Wilczyńska - Staniul.

Operacja nosa. Gdzie najlepiej się udać?

Zazwyczaj korekcję nosa wykonuje się od środka, żeby uniemożliwić powstanie widocznych blizn. Czasami jednak konieczna jest operacja otwarta i wówczas chirurg cięcie robi na słupku nosa, co daje mu łatwiejszy dostęp do tkanki, ale także zwiększa możliwość pozostawienia widocznych blizn. Dlatego tak ważne jest doświadczenie lekarza prowadzącego operację. Z pewnością nie brakuje go specjalistom z Centrum Medyczne Olimedica, położonego w Centrum Szczecina. W placówce, która dołączyła do nas pod koniec 2018 roku, można poddać się operacji plastycznej krzywej przegrody nosowej.

Pozostałe szczecińskie placówki

Do grona znanych szczecińskich chirurgów plastyków można zaliczyć także doktora Jarosława Tribull-Potapczuka – specjalista chirurgii plastycznej, o niezwykle bogatym doświadczeniu zawodowym, zdobytym na całym świecie. Doktor przyjmuje pacjentów w MediKlinice, umieszczonej w odrestaurowanym budynku w samym centrum Szczecina. Klinika zatrudnia także specjalistów z zakresu laryngologii czy leczenia chrapania, a także wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej, która – jak twierdzą lekarze – odmieniła już życie tysięcy ich pacjentów.

Poza dr Potapczukiem, zabiegi z zakresu korekcji nosa przeprowadza tutaj lek. med. Michał Piotrowiak, specjalista chirurgii plastycznej. Doktor jest posiadaczem certyfikatu International Society of Aestetic Plastic Surgery, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Odbywał staże w klinikach i szpitalach na terenie całej Polski. Jako pierwszy w kraju otworzył specjalizację z chirurgii plastycznej zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Ile kosztuje operacja nosa w Szczecinie?

Cena korekty nosa zależy od danej placówki, jak i rodzaju wykonywanego zabiegu. Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej to w Szczecinie koszt od 3650 do 6000 zł, a totalna korekcja nosa wiąże się z wydatkiem w wysokości 12-13 tys. zł.

Operacje plastyczna nosa - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 5 000 zł do 14 000 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 29 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 20 000 zł
 • Łódź od 3 000 zł do 14 000 zł
 • Kraków od 4 500 zł do 15 000 zł
 • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
 • Katowice od 4 920 zł do 13 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 700 zł do 12 000 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 12 000 zł
 • Poznań od 5 500 zł do 12 000 zł
 • Białystok od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Zielona Góra od 3 500 zł do 12 000 zł
Operacje plastyczna nosa cena »

Usługa operacja plastyczna nosa w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczna nosa w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.