Operacje plastyczne nosa Warszawa

Synonimy: zabiegi korekcji nosa, operacyjna korekta wyglądu nosa, rhinoplastyka, korekta nosa więcej »

Filtruj wyniki
Warszawaul. Czerniakowska 178 a

Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak

ocena 4.4 / 5 (7 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

To nie była totalna korekcja tylko mało inwazyjny przeszczep tłuszczu.- Xxx (lek. Monika Grzesiak, operacje plastyczne nosa)

 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 6 000 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej 4 000 zł
 • Operacja nosa kostnego od 9 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje plastyczne nosa Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center

Krzywy lub nieforemny nos może skutecznie wpędzić w kompleksy – wszak nie da się go ukryć, a makijaż niewiele pomoże, jeśli mówimy o nieładnym kształcie. Poza tym skrzywiona przegroda nosowa może utrudniać oddychanie i wtedy operacja plastyczna ma na celu nie tyle poprawę estetyki, co, przede wszystkim, pomoc w usunięciu uprzykrzającego normalne funkcjonowanie defektu.

Korekta nosa to inaczej rhinoplastyka. Polega na chirurgicznym wymodelowaniu nowego kształtu nosa – cięcie może być poprowadzone wewnętrznie (metoda zamknięta) i wtedy nie widać blizn, a także wewnętrznie (metoda otwarta), kiedy chirurg wykonuje cięcie prostopadle do przegrody nosowej. Ta metoda jest stosowana w przypadkach szczególnie trudnych i zostaje po niej niewielka blizna. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu (miejscowym lub ogólnym), trwa 1-2 godziny, a powrót do aktywności następuje po ok. 2 tygodniach.

Lekarze w Warszawie – prekursorzy chirurgii plastycznej

Polska chirurgia plastyczna jest chlubą naszego kraju, podobnie jak stomatologia. W kilku miastach, szczególnie zaś w Warszawie, pracują wybitni chirurdzy, nowatorzy o wielkim talencie. Od warszawskich chirurgów plastycznych uczą się inni.

W pierwszej kolejności należy wymienić dr n. med. Tadeusza Witwickiego (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), którego doświadczenie zawodowe sięga ponad 20 lat. To nie wszystko – dr Witwicki jest prekursorem wielu metod w chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. Wykonuje, między innymi, zabiegi korekcyjne przegrody oraz korekcję części chrzęstnej (kostnej) nosa. W trudnych przypadkach stosuje przeszczepy chrzęstne pobrane z małżowiny usznej. Wszystkie poprowadzone przez niego cięcia są praktycznie niewidoczne.

Kolejny specjalista, dr n. med. Lubomir Lembas, to chirurg plastyczny i ogólny, a także członek Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Pracuje w Centrum Chirurgii Plastycznej Szpitala Grupy Lux Med i w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego. Do wykonywanych przez niego zabiegów należy, między innymi, plastyka chrzęstna i kostna nosa. Wklinice Lux Med wraz z nim tego typu operacje przeprowadza również dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda.

Operacja nosa w warszawskiej klinice chirurgii plastycznej

Klinika Linea Corporis powstała z inicjatywy trzech lekarzy (prowadzą ją: dr n. med. Sławomir Łoń, dr n. med. Jarosław Stańczyk oraz lek. med. Marek Krzyczkowski). Ich placówka specjalizuje się w operacjach estetycznych nosa. Ich osiągnięcia w dziedzinie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej zostały należycie docenione – klinika otrzymałaCertyfikat "Szpital bez bólu".

Chirurgicznie wymodelować ładniejszy kształt nosa można również w klinice Medifem, założonej w 1992 roku przez dr Andrzeja Barwijuka, piastującego w późniejszych latach stanowisko ordynatora oddziału ginekologii szpitala Św. Rodziny w Warszawie.

Ratunkiem dla pacjenta niekoniecznie musi być cięcie. Specjaliści Kliniki Collagena wykonują nieoperacyjną korektę nosa za pomocą wypełniaczy, a nie skalpela. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ pacjent jest znieczulany za pomocą specjalnego kremu. Klinika w 1997 roku jako pierwsza wprowadziła na rynek przełomowy preparat – toksynę botuliny typu A.

Lek. medycyny estetycznej, Małgorzata Kossut (Gabinet Medycyny Urody), również modeluje kształt nosa bez użycia skalpela, za to przy użyciu kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Zabiegom w jej placówce mogą poddać się pacjentki mające nos z garbem bądź opadającym koniuszkiem. Taka operacja trwa ok. pół godziny i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Polega na iniekcji i wprowadzaniu w wymagające skorygowania miejsca preparatu z kwasem. Efekt utrzymuje się do 12 miesięcy.

Zapraszamy do Warszawy

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Warszawa przoduje nie tylko z powodu bycia stolicą i centrum biznesowym. To także szybko rozwijające się miasto ze świetną kadrą lekarską. Łatwość dojazdu (m.in. rozbudowane lotnisko) to kolejny plus. Z tego powodu ma przewagę nad innymi miastami, co wyraźnie widać po wciąż zwiększającej się liczbie zagranicznych turystów medycznych, pojawiających się w warszawskich klinikach. Łatwo to zrozumieć – tutejsi chirurdzy są doskonale wykształceni, doświadczeni, utalentowani, a ich ośrodki są wyposażone w nowoczesny sprzęt, taki sam jak u ich zachodnich kolegów po fachu. A ceny? O wiele niższe. Zatem Szwedki, Niemki i Brytyjki przyjeżdżają tu na plastykę nosa, a później zostają i zwiedzają miasto. Czemu nie korzystać, skoro czeka tyle atrakcji? Łazienki Królewskie, Stare Miasto – to tylko początek turystycznej przygody.

Operacje plastyczne nosa - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 4 000 zł do 29 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 12 000 zł
 • Kraków od 4 500 zł do 15 000 zł
 • Łódź od 3 000 zł do 13 000 zł
 • Katowice od 4 920 zł do 13 000 zł
 • Szczecin od 3 650 zł do 13 000 zł
 • Gdańsk od 6 000 zł do 16 800 zł
 • Poznań od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 700 zł do 9 225 zł
 • Częstochowa od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Lubin od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Białystok od 2 000 zł do 3 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne nosa w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska