Operacje plastyczne piersi

Synonimy: chirurgia plastyczna piersi, operacje chirurgii estetycznej na piersiach, biust operacja plastyczna więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Bydgoszcz  ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a

Szpital Świętego Łukasza

ocena 4.5 / 5 (42 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Świetna opieka. Panie pielęgniarki i lekarze dyzurujacy pytali czy czegoś nie potrzebuje, czy ból jest do zniesienia w razie potrzeb zwiekszali dawkę środków przeciwbólowych. Super sala, warunki po operacji." 
Wczytaj więcej wyników

Operacje plastyczne piersi - informacje

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

Operacja plastyczna piersi jest zabiegiem chirurgicznym, który koryguje ich rozmiar i kształt. Warunkiem sukcesu jest zachowanie odpowiednich proporcji pomiędzy rozmiarem piersi, a wzrostem, szerokością i kształtem klatki piersiowej pacjentki, a także jej umięśnieniem i grubością tkanki podskórnej. Techniki operacyjne przewiduję zarówno zabieg powiększania(augmentacji) jak i podniesienia (mastopeksja) piersi, a także ich zmniejszenia (mammoplastyka), amputacji oraz rekonstrukcji. Plastyka biustu jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu ogólnym.

Piersi od nowa

Pełen zakres zabiegów piersi oferuje Sopocka Fabryka Urody dr n. med. Janusza Zdzitowieckiego, gdzie oprócz klasycznych zabiegów augmentacji implantami, powiększa się je przeszczepem tłuszczu własnego pacjentki. Cennik obejmuje ponadto m.in. kapsulotomię obustronną piersi, korekcję wciągniętych brodawek oraz zabiegi rekonstrukcyjne protezą silikonową/solną lub ekspanderoprotezą. Klinika istnieje od 1990 r. i oprócz gabinetu chirurgii plastycznej i dermatologii z ambulatoryjną salą zabiegową, posiada gabinety terapii manualnej oraz kosmetyki ciała.

Chirurgia plastyczna obecnie wykorzystuje implanty piątej generacji, jakie są wypełnione silikonem w różnych stopniach spoistości żelu (Cohesive). Jak zwracają uwagę specjaliści Kliniki Chirurgii Plastycznej Barańscy w Słubicach, doskonale imitują w dotyku naturalny biust, a porowata struktura ich powierzchni, rzadziej wywołuje zgrubienie torebki łącznotkankowej wokół implantu. Placówka w swojej praktyce stosuje trzy rodzaje implantów: Mentor, Nagor, Allergan. Oprócz powiększenia i podniesienia piersi, wykonamy tu zabieg mammoplastyki, jaki przeprowadza m.in. lek. med. Elżbieta Parka-Barańska, specjalista chirurgii plastycznej.

Na zmianę wielkości oraz kształtu gruczołów piersiowych, możemy również zdecydować się w Specjalistycznym Gabinecie Chirurgii Plastycznej Medic-Beauty we Wrocławiu, gdzie w zakresie oferty wykonywana jest plastyka piersi, a w procedurze ich powiększania stosowane są implanty marki Mentor oraz Natrelle. Gabinet prowadzi dr n. med. Marek Węgrzyn, specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, certyfikowany w zakresie chirurgii plastycznej piersi i implantów firmy Mentor. Chirurgią, a w szczególności chirurgią plastyczną zajmuje się od 1990 r.

W zakresie operacji plastycznych piersi wykonywanych w Prywatnym Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Żarkach Letnisko, wykonywana jest plastyka piersi z jednoczesnym wszczepieniem implantów piersiowych w celu ich powiększenia lub podniesienia. Nowoczesne protezy, jakie w swojej praktyce stosuje lek. med.  Anna Olender, specjalista chirurgii plastycznej, wykorzystywane są także w zabiegach mammoplastyki z powiększeniem piersi oraz w przypadku odtworzenia usuniętej piersi, np. z powodu wad wrodzonych, jak również w ramach zmiany płci.

Jedną z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych jest powiększenie piersi i posiada je w swojej ofercie również dr n. med. Janina Janicka-Grabowska, realizując zabiegi w ramach Kliniki Chirurgii Plastycznej – Aesthete w Bytomiu. Placówka wyposażona jest w nowoczesne sale operacyjne i pooperacyjne, gabinety lekarskie oraz pracownię RTG. Poza augmentacją, wykonywane są ponadto zabiegi zmniejszenia oraz podniesienia piersi z zastosowaniem implantów. Klinika przeprowadza również procedury z zakresu chirurgii estetycznej i rekonstrukcji.

W celu przywrócenia właściwego położenia brodawek sutkowych wraz z otoczkami oraz uzyskania prawidłowego kształtu piersi, zabieg podnoszenia piersi wykonują specjaliści Kliniki Chirurgii Plastycznej Este l’arte – dr n. med. Ryszard Bratoś oraz dr hab. med. Jan Rykała. W zakresie plastyki piersi, wykonamy tu ponadto augmentację biustu oraz mammoplastykę. Placówka oferuje ponadto zabieg ginekomastii u mężczyzn w przypadku, kiedy leczenie endokrynologiczne nie przynosi efektu. Zespół lekarzy przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej  i Estetycznej 

Plastyka piersi w Polsce i w Princes Risborough (UK) – ceny operacji

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

Jedną z lepszych reputacji w zakresie operacji plastycznych piersi ma Aurora Clinics w Princes Risborough, w hrabstwie Buckinghamshire, gdzie za powiększenie piersi implantami zapłacimy od 4,530 £ (25,368 zł).

 

Operacje plastyczne piersi - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 2 500 zł do 22 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 22 000 zł
 • Katowice od 3 075 zł do 20 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 25 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 3 000 zł do 17 000 zł
 • Częstochowa od 1 200 zł do 20 000 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 25 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł do 20 000 zł
 • Tychy od 7 000 zł do 9 000 zł
 • Lubin od 3 000 zł do 16 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 690 zł do 17 958 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne piersi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska