Operacje plastyczne piersi Bydgoszcz

chirurgia plastyczna piersi, operacje chirurgii estetycznej na piersiach, biust operacja plastyczna więcej »

Bydgoszcz, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a

Szpital Świętego Łukasza

4,6 / 5  (1827 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie biustu od 13 407 zł
 • Podniesienie piersi 11 931 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 13 407 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi 12 792 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 150 zł
Zadzwoń:  52 588pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
KONSULTACJE ONLINEBydgoszcz, ul. Nakielska 327

Stadmedica Centrum Medyczne

4,8 / 5  (991 opinii)  rozwiń

Jestem teraz szczęśliwa i cieszę się, że wybrałam tą klinikę i lekarzy!!! Efekt jest taki jak oczekiwałam!!! ~ Ewelina N. (Operacje plastyczne piersi, prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski)

 • Podniesienie piersi 10 000 zł
 • Zmniejszenie piersi od 12 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 13 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 13 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 200 zł
Zadzwoń:  52 523pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń

Operacje plastyczne piersi Bydgoszcz - informacje

Sala operacyjna w Szpital Świętego Łukasza Sala operacyjna w Szpital Świętego Łukasza

Operacje plastyczne piersi od lat należą do czołówki zabiegów kosmetycznych, w 90% uwarunkowanych defektami anatomicznymi, jakich kobiety pragną się pozbyć. Rzadziej niż powiększanie czy podnoszenie biustu, wykonuje się operacje jego pomniejszenia, a w przypadku gigantomastii, gdy takie piersi stanowią obciążenie dla kręgosłupa, wskazaniem do zabiegu stają się nie tylko względy estetyczne, ale i zdrowotne.

Nowy biust

Lipofilling – zabieg przywracający utraconą objętości tkanek dzięki przeszczepowi własnego tłuszczu oraz zawartym w nim żywym komórkom macierzystym wykorzystywany jest w Klinikach Bieńkowscy Esteticmed.pl w zakresie nie tylko redukcji ubytków objętości spowodowanych starzeniem bądź wskutek urazu, ale także w ramach remodelingu i poprawy kształtu piersi, uzyskując przy tym regenerację tkanek. Kliniki specjalizują się w innowacyjnych terapiach odmładzających z zastosowaniem najnowszych technologii w zakresie dermatochirurgii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii (MediSPA).

Większość dostępnych w Polsce zabiegów chirurgii plastycznej, w tym także operacje piersi posiada w swojej ofercie Szpital Świętego Łukasza, gdzie w ramach chirurgii plastycznej wykonywane są tak skomplikowane zabiegi, jak np. rekonstrukcja piersi po mastektomiach. Zakres operacyjnej korekty piersi obejmuje ponadto powiększenie piersi (w zależności implantów), wymianę protez oraz podnoszenie piersi ze zmniejszeniem lub bez. Zabiegi wykonuje dr n. med. Andrzej Świątkiewicz, chirurg plastyczny, chirurg ogólny a każdą procedurę poprzedza konsultacja ambulatoryjna.

Zabiegi korekcyjne oraz rekonstrukcyjne wad wrodzonych, nabytych bądź wynikłych w następstwie urazów świadczy w zakresie swojej działalności Klinika Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. dr A. Jurasza. Ponadto w Klinice wykonywane są odpłatne zabiegi z chirurgii estetycznej, w tym m.in. powiększanie oraz pomniejszanie i podnoszenie obwisłych piersi, w jakich specjalizuje się prof. nadzw. dr hab. med. Henryk Witmanowski, specjalista chirurgii plastycznej, profesor UMK, będący jednocześnie Kierownikiem Kliniki.

Nową generację endoprotez atestowanych i dopuszczonych do stosowania w krajach Unii Europejskiej wykorzystuje w zabiegach powiększania piersi Centrum Medyczne Bieńkowski. Oferta w zakresie chirurgii obejmuje również zmniejszanie i podciąganie piersi (Reduction Mammaplasty) oraz operacje plastyczne rekonstrukcji piersi z zastosowaniem endoprotez Bekera. Alternatywą dla implantów, jest zabieg augmentacji piersi własnym tłuszczem z zastosowaniem Systemu Brava. Oferta może być refundowana w ramach kontraktu z NFZ. W przypadku procedury odpłatnej, istnieje możliwość ratalnego finansowania w systemie Santander.

Opadnięte piersi skorygujemy również w Centrum Medycznym Gizińscy, które stosuje dwie podstawowe techniki operacyjne: małoinwazyjne wypełnienie pustego gruczołu piersiowego odpowiednim implantem piersiowym lub nacięcie w kształcie odwróconej litery T i odpowiednie uformowanie gruczołu piersiowego od wewnątrz. Oferta obejmuje również zabiegi powiększania piersi z zastosowaniem protez. Zabiegi plastyczne wykonuje dr n. med. Jarosław Markowicz, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii dziecięcej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Szeroki zakres zabiegów z chirurgii estetycznej, plastycznej oraz rekonstrukcyjnej wykonywanych w Lecznicach Citomed obejmuje obszar twarzy oraz ciała z uwzględnieniem procedur korygujących biust, umożliwiając jego powiększenie, zmniejszenie oraz podniesienie. Wszystkie zabiegi odbywają się na Oddziale Konsultacyjno-Zabiegowym Lecznic Citomed przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73 w Toruniu, gdzie operuje dr n. med. Ryszard Bratoś, specjalista chirurg plastyczny. Zabiegi chirurgiczne oraz kosmetyczne są tu wykonywane odpłatnie. 

Powiększanie piersi w Bydgoszczy i w Pradze – różnica kosztów

Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza

Zabieg z zastosowaniem implantów w Aura Medical Clinic s.r.o zaczyna się od 27,000 CZK (4,050 zł), co jest znacznie korzystniejszą cenowo ofertą od procedur w Bydgoszczy. 

Operacje plastyczne piersi - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 3 690 zł do 17 958 zł
 • Warszawa od 2 000 zł do 25 000 zł
 • Kraków od 1 500 zł do 22 000 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 25 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 20 000 zł
 • Katowice od 3 075 zł do 20 000 zł
 • Częstochowa od 1 200 zł do 20 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 20 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 25 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 20 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Białystok od 3 000 zł do 13 530 zł
Operacje plastyczne piersi cena »

Usługa operacje plastyczne piersi w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne piersi w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.