Operacje plastyczne piersi Kraków

chirurgia plastyczna piersi, operacje chirurgii estetycznej na piersiach, biust operacja plastyczna więcej »

Kraków, ul. Wybickiego 42 lok. 2

Dermedik

4,1 / 5  (27 opinii)  rozwiń
 • Zmniejszenie piersi od 12 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14 500 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14 500 zł
 • Powiększanie piersi kwasem hialuronowym od 3 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Operacje plastyczne piersi Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Powiększenie piersi (implanty, tkanka tłuszczowa, kwas hialuronowy), podniesie biustu z jednoczesnym pomniejszeniem lub samo podniesienie albo pomniejszenie piersi - to najbardziej popularne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej kobiecych piersi. Krakowscy specjaliści chirurgii plastycznej oferują te i inne operacje korygujące biust na jak najwyższym poziomie.

Sposoby na piękny biust

Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej dr Artur Zawisz oferuje trzy rodzaje chirurgii plastycznej wykonywanej na biuście: powiększenie piersi, podnoszenie piersi oraz ich zmniejszenie. W celu zwiększenia piersi lekarz wykorzystuje tutaj endoprotezy (implanty) o różnych kształtach i rozmiarach. Lekarzem tym jest dr Artur Zawisz, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1993 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 2000 roku), który uczył się fachu plastycznego w Ośrodku Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz za granicą w renomowanych ośrodkach, np. w USA, Francji, Hiszpanii czy w Austrii.

W Klinice Alma-Medica mieszczącej się w Zabierzowie (13 km od Krakowa) pacjentka może poddać się zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej, wśród których występują operacje plastyki i korekty piersi. Lekarz wykonuje tutaj powiększanie biustu, lifting gruczołów piersiowych oraz redukcję zbyt dużych piersi. Ponadto można umówić się także na plastykę brzucha, łydek i pośladków. Pacjentki operuje dr Marek Ciesiński, chirurg ogólny (I stopnia od 1996 roku) oraz chirurg plastyczny (II stopnia od 2003 roku), który z tej drugiej dziedziny szkolił się w ośrodku w Polanicy Zdroju oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Niemczech, Szwecji, Holandii i w USA.

Ośrodek Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars-Medica posiada Oddział Chirurgii Plastycznej, w którym wykonywane są m.in. zabiegi chirurgii estetycznej na biuście w celu poprawy jego wyglądu. Są to operacje takie jak: powiększanie biustu, jego podniesienie a także pomniejszanie gruczołów piersiowych i plastyka odwróconych brodawek sutkowych. U mężczyzn natomiast lekarze zastosują zabieg ginekomastii (leczący przerost gruczołów piersiowych). Jednym z nich jest dr Zofia Halota-Tekieli, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1978 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1988 roku), która szkoliła się na zjazdach i kursach z zakresu chirurgii plastycznej zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art&Med posiada szeroką ofertę operacji plastycznych na ciało, w tym także na piersi. Pacjentka może je tutaj powiększyć przy udziale Matrix BioDynamic, czyli systemu, który komputerowo dobiera indywidualnie implanty do każdych piersi. Może poddać się także zabiegowi powieszenia biustu z jednoczesną jego redukcją lub samej redukcji. Specjalistą w tej dziedzinie jest dr Tomasz Kasprzyk, chirurg plastyk (II stopień od 2002 roku) oraz chirurg ogólny (I stopień od 1997 roku), który nabywał praktyki z chirurgii plastycznej w Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie.

W Instytucie Dermatologii Eco-Lab można wybrać zabieg z zakresu chirurgii plastycznej odpowiedni dla siebie. W plastyce piersi np. stosowane są tutaj implanty w celu powiększenia biustu, operacje redukujące piersi oraz podwieszające piersi opadnięte. Ponadto wykonywane są zabiegi na sutkach tj. zmniejszenie otoczki sutkowej, uwypuklenie zapadniętych sutków czy rekonstrukcja brodawki sutkowej. Lekarzem wykonującym takie i inne zabiegi jest dr n. med. Rafał Pabiańczyk, chirurg plastyk, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2012 roku. Doskonalił swoje umiejętności zawodowe w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie.

Na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera wykonywane są m.in. zabiegi korekcyjne piersi ze względów estetycznych, a także rekonstrukcje po mastektomii, rekonstrukcje pourazowe i po operacjach onkologicznych. Jedną z kadry medycznej jest dr n. med. Anna Chrapusta, chirurg plastyczny i chirurg dziecięcy, która z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej umiejętności praktycznych nabywała w zagranicznych ośrodkach w Philadelphii, Wurtzburgu i Sztokholmie.

Koszt operacji plastycznej piersi w Krakowie i za granicą

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

Za zabieg chirurgii estetycznej podnoszący piersi w krakowskich klinikach pacjentka zapłaci 8-12 tys. zł, kwotę 16 tys. zł zapłaci w Hiszpanii w Life & Sun Clinic mieszczącej się w Máladze.

Operacje plastyczne piersi - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 1 500 zł do 22 000 zł
 • Warszawa od 2 000 zł do 25 000 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 25 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 20 000 zł
 • Katowice od 3 075 zł do 20 000 zł
 • Częstochowa od 1 200 zł do 20 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 25 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 20 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 20 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 690 zł do 17 958 zł
 • Białystok od 3 690 zł do 13 530 zł
 • Zielona Góra od 2 500 zł do 25 000 zł
Operacje plastyczne piersi cena »

Usługa operacje plastyczne piersi w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne piersi w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.