Operacje plastyczne piersi Szczecin

Synonimy: chirurgia plastyczna piersi, operacje chirurgii estetycznej na piersiach, biust operacja plastyczna więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)

Operacje plastyczne piersi Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w Medimel Gabinet zabiegowy w Medimel

Istnieje kilka powodów, sprawiających, że kobiece piersi nie wyglądają zadowalająco. Jednym z nich jest ciąża i karmienie piersią, po którym biust staje się opadający, często traci swoją jędrność i wielkość, a niekiedy jest zbyt duży. Biust zmienia się także z upływem lat, kiedy skóra wiotczeje a tkanki tracą swój młodzieńczy wygląd. Aby podnieść zadowolenie swoich pacjentek chirurdzy plastycy oferują operacje plastyczne biustu dobrane indywidualnie do potrzeb każdej osoby.

Piersi wymarzone

Centrum Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Aesthetic Med w swojej bogatej ofercie posiada zabiegi korygujące wygląd i kształt kobiecych piersi. Wśród nich można wymienić: powiększanie piersi za pomocą implantów o różnych kształtach i rozmiarach oraz powiększenie przeszczepem własnego tłuszczu. Ponadto wykonywany jest tutaj również lifting piersi (także z redukcją gruczołu) oraz zmniejszenia brodawek sutkowych. Zabiegami takimi zajmuje się dr n. med. Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1985 roku) oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej (II stopnia od 1991 roku), który przez wiele lat (1986-1991) zdobywał doświadczenie praktyczne z chirurgii plastycznej, pracując w Klinice Chirurgii Plastycznej CKP WAM w Warszawie.

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie posiada Klinikę Chirurgii Plastycznej, Endokrynologicznej i Ogólnej, gdzie z zakresu operacji plastycznych piersi lekarze zajmują się chirurgią odtwórczą biustu z wykorzystaniem materiałów zarówno sztucznych - expanderów jak i tkanek własnych. Operacjami takimi i innymi zajmuje się dr hab. n. med. Piotr Prowans, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1991 roku i II stopnia od 1995 roku) oraz chirurgii plastycznej (od 2009 roku), który profesorem nauk medycznych został mianowany przez Prezydenta RP w 2013 roku.

W 109. Szpitalu Wojskowym z Przychodnią działa Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, w którym pacjentka po amputacji piersi z powodów onkologicznych może poddać się operacji rekonstrukcyjnej (również przeszczepy własnego tłuszczu i komórek macierzystych do piersi). Ponadto korekcie zostanie tutaj także poddana męska ginekomastia oraz wady rozwojowe tj. zniekształcenia małżowin usznych. Do kadry specjalistów należy tutaj dr Artur Broma, chirurg ogólny (I stopnia od 1998 roku) oraz chirurg plastyczny (II stopnia od 2002 roku), który z zakresu chirurgii plastycznej ukończył krajowe i zagraniczne kursy i szkolenia, a także umiejętności praktyczne zdobywał w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie.

Klinika Chirurgii Plastycznej dr. Macieja Pastuchy proponuje swoim pacjentkom z zabiegów plastyki piersi: powiększenie ich z implantem okrągłym i anatomicznym (Mentor, McGhan-Allergan), plastykę brodawek, redukcję biustu oraz inne zabiegi plastyki piersi. Pacjentkami zajmuje się tutaj dr Maciej Pastucha, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej, który w latach 1994-2002 był asystentem Oddziału Chirurgii Plastycznej Szpitala Wojewódzkiego Nr 5 w Sosnowcu oraz w Wojewódzkiej Poradni Chirurgii Plastycznej w Katowicach (lata 1996-2002). 

Klinika Chirurgii Plastycznej Medimel w swojej ofercie z medycyny plastycznej zawarła zabiegi korygujące biust. Są to m.in. operacje plastyczne powiększenia i zmniejszenia piersi, a także zabiegi plastyki piersi przeznaczone dla pań z opadającymi i płaskimi piersiami. Lekarzem zajmującym się takimi i innymi zagadnieniami jest dr Katarzyna Ostrowska-Clark, specjalista chirurgii ogólnej, która zdobyła szerokie doświadczenie i umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej w ośrodkach chirurgii plastycznej, jak i na wielu kursach i kongresach w kraju i za granicą.

Szczecińska Mediklinika wśród usług medycznych oferuje także te z zakresu chirurgii plastycznej. Są to nie tylko rekonstrukcje piersi po ich utracie, ale także zabiegi powiększające i redukujące biust oraz lifting piersi, korekta brodawek sutkowych, wymiana lub usunięcie implantów. U mężczyzn natomiast zabiegi ginekomastii. Jednym z lekarzy jest tutaj dr Michał Piotrowiak, chirurg plastyk, który w ramach praktyki zawodowej odbył liczne staże, np. w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie czy w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Łodzi.

Cena operacji plastycznej piersi w Szczecinie i za granicą

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

Za zabieg chirurgii plastycznej zmniejszający piersi u szczecińskich chirurgów plastyków kobieta zapłaci 9-11 tys. zł, w belgijskiej Wellness Kliniek jest to kwota 2,5 tys. euro.

Operacje plastyczne piersi - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 3 000 zł do 20 500 zł
 • Warszawa od 2 200 zł do 22 000 zł
 • Kraków od 1 500 zł do 22 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 25 000 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 3 000 zł do 17 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 20 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł do 20 000 zł
 • Częstochowa od 1 200 zł do 20 000 zł
 • Zielona Góra od 2 500 zł do 25 000 zł
 • Tychy od 7 000 zł do 9 000 zł
 • Lubin od 3 000 zł do 16 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne piersi w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska