Operacje plastyczne piersi Warszawa

chirurgia plastyczna piersi, operacje chirurgii estetycznej na piersiach, biust operacja plastyczna więcej »

Warszawa, ul. Puławska 488

Medifem

4,7 / 5  (304 opinii)  rozwiń
 • Podniesienie piersi od 9 000 zł
 • Zmniejszenie piersi od 20 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 15 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 15 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje plastyczne piersi Warszawa - informacje

Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny

Piersi dla każdej kobiety są bardzo ważne. Nie tylko z powodu możliwości karmienia dziecka, ale także są istotnym elementem jej seksualności. Dlatego każda kobieta chciałaby, aby były idealne, jednak nie zawsze zdarza się, że takie są. Dlatego chirurgia plastyczna ma kilka rozwiązań, aby poprawić piersi zbyt małe, zbyt duże, opadające, niesymetryczne lub nawet odtworzyć utraconą pierś.

Poprawić wygląd piersi

Na operacje chirurgii estetycznej na piersiach zaprasza Szpital Lux Med. Kobieta chcąca poprawić wygląd swojego biustu może tutaj poddać się jego powiększeniu za pomocą implantów, podnieseniu oraz zmniejszeniu piersi zbyt dużych. W przypadku utraty piersi lekarz podejmuje się tutaj również jej odtworzeniu, czyli rekonstrukcji wraz z brodawką i otoczką. Tym lekarzem jest dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurgii plastycznej (II stopnia) oraz specjalista ortopedii i chirurgii urazowej (I stopnia), która swoje doświadczenie medyczne zdobywała za granicą, np. w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Saint Louis w Paryżu.

Linea Corporis to klinika chirurgii plastycznej, gdzie z zakresu operacji plastycznych piersi przeprowadzane są m.in. zabiegi mastopeksji piersi, powiększenie ich protezami okrągłymi i anatomicznymi (Mentor, Allergan, Polytech)  a także operacje zmniejszające piersi czy korekcje wciągniętych brodawek. Z innych operacji można poddać się także plastyce brzucha, pośladków czy ud. Do zespołu specjalistów należy tutaj dr n. med. Sławomir Łoń, chirurg plastyczny, posiadający bogate doświadczenie zdobyte m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej Akademii Medycznej w Łodzi oraz w Oddziale Chirurgii Plastycznej przy Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie.

Poprawić piersi poprzez zabiegi chirurgiczne można także w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt. Z oferowanych tutaj operacji z tego zakresu można wymienić: powiększenie biustu, redukcję piersi, podniesie oraz podniesienie z powiększeniem a także wymianę starych implantów piersiowych na nowe. Dla mężczyzn natomiast proponowane są zabiegi korekcji ginekomastii. Specjalistą zajmującym się takimi i innymi zabiegami plastycznymi jest dr Marek Szczyt, chirurg ogólny i plastyczny. Swoje umiejętności zawodowe z zakresu chirurgii plastycznej nabywał w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz na szkoleniach i kongresach światowych, m.in. w USA, Francji czy Włoszech.

Do swojej Kliniki Chirurgii Plastycznej na operacje korekcyjne biustu zaprasza także dr Krzysztof Potocki, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1992 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1996 roku), który szereg operacji plastycznych przeprowadził, pracując w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. W swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się m.in. w operacjach plastycznych piersi, wykonując: zmniejszenie i podnoszenie piersi, powiększenie biustu, podnoszenie wraz z powiększaniem biustu oraz korekcję asymetrii. Ponadto modeluje także inne części ciała, tj. brzuch, ramiona, uda oraz zajmuje się chirurgią korekcyjną twarzy.

Klinika Chirurgii Plastycznj Medical Esthetic to miejsce, gdzie można się udać w celu chirurgii plastycznej piersi. Wśród zabiegów takich można wymienić: operację powiększającą piesi oraz redukującą piersi zbyt duże wraz z ich podniesieniem. Lekarze przeprowadzają również plastykę brzucha, zabiegi liposukcji czy korektę plastyczną nosa i uszu. Do zespołu lekarskiego należy dr Grażyna Nasińska-Jurek, specjalista chirurgii plastycznej (od 2004 roku) oraz chirurgii dziecięcej. Należy do Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy EAFPS. Swoją wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej pogłębiała na zagranicznych kursach w Anglii, Hiszpanii czy Turcji.

Zoperować piersi w celu nadania im wymarzonego kształtu i wielkości można także w IQ Medica Clinic. Tutaj powiększenie biustu odbywa się za pomocą wszczepienia implantów oraz iniekcji preparatu Marcolane. Ponadto chirurg plastyk wykonuje podniesienie biustu, redukcję piersi zbyt dużych oraz wymienia implanty na nowe. Jest nim dr n. med. Piotr Osuch, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej, który w latach 1998-2004 pracował, jako chirurg plastyk w Oddziale Chirurgii Plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie.

Ile kosztuje operacja plastyczna biustu w Warszawie a ile w Dublinie?

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Za operację podniesienia piersi w warszawskich klinikach chirurgii plastycznej pacjentka zapłaci od 12 do 16 tys. zł, na taki sam zabieg w Irlandii wyda od 31 do 36 tys. zł w Suite 19 Beacon Clinic mieszczącej się w Dublinie.

Operacje plastyczne piersi - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 000 zł do 25 000 zł
 • Kraków od 1 500 zł do 22 000 zł
 • Wrocław od 3 500 zł do 25 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 20 000 zł
 • Katowice od 3 075 zł do 20 000 zł
 • Częstochowa od 1 200 zł do 20 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 20 000 zł
 • Gdańsk od 3 700 zł do 20 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 25 000 zł
 • Zielona Góra od 2 500 zł do 25 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 690 zł do 17 958 zł
Operacje plastyczne piersi cena »

Usługa operacje plastyczne piersi w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne piersi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.