Operacje plastyczne powiek Bydgoszcz

operacja powiek, plastyka powiek, korekta powiek, blefaroplastyka więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje plastyczne powiek Bydgoszcz - informacje

Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza

Plastyka powiek jest zabiegiem chirurgicznym, podczas którego lekarz usuwa fałd wiotkiej skóry powiek, odsysa tkankę tłuszczową z ich okolicy, a czasem nawet koryguje mięsień okrężny oka. Pozwala to na zlikwidowanie nieestetycznego efektu opadających powiek górnych i worków pod oczami. Operację można wykonać w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Po niej należy przestrzegać zaleceń chirurga.

Chirurgiczna korekcja powiek w Bydgoszczy

Operacyjna poprawa wyglądu powiek jest możliwa w prywatnej Klinice Okulistycznej Oftalmika, posiadającej certyfikat jakości ISO 9001:2008 świadczący o spełnianiu norm z zakresu specjalistycznych świadczeń okulistycznych. Chirurg plastyczny prof. dr hab.n.med. Henryk Witmanowski, który odbył roczną praktykę zawodową w niemieckim Instytucie Chirurgii Eksperymentalnej w Kolonii, wykonuje operacje plastyczne odwiniętych powiek u osób starszych. Jego współpracownik okulistka dr Beata Danek (Sołdańska), która w 2014 roku przeszła poznańskie szkolenie z zakresu nici liftingujących - PDO, zmniejsza worki pod oczami i wygładza kurze łapki nićmi wchłanialnymi First Lift.

Centrum medyczne LASER-MED oferuje chirurgiczną korektę powiek górnych, podczas której chirurg usuwa tzw. przepukliny tłuszczowe. Placówka pojawiła się  w cyklu artykułów na temat chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w czasopiśmie Express Bydgoski. Lekarze z LASER-MED przeprowadzają lifting powiek metodą fali radiowej, tzw. FaceLab. Oprócz tego można tu usunąć z powiek kępki żółte (żółtaki).

Plastyka powiek w Bydgoszczy jest w ofercie Kliniki Chirurgii i Medycyny Estetycznej Noviline. Chirurg dr Magdalena Nowicka przy operacjach powiek wykonuje dodatkowo rekonstrukcję przegrody oczodołowej. Gdy głównym problemem są worki pod oczami, zabieg można zastąpić drenażem limfatycznym z okolic powieki dolnej, do którego używa się urządzenia JetPee-3, tzw, Aquaabrazja. Chirurdzy z Noviline operują też odstające uszy lub wykonują chirurgiczną rekonstrukcję płatka ucha.

Chirurg plastyczny dr n. med. Sylwester Dratwa, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, przeprowadza blepharoplastykę powiek górnych i dolnych podczas jednego zabiegu. Lekarz pracuje w Centrum Medycznym Gizińscy, gdzie pacjenci mogą poddać się operacyjnej korekcie grzbietu lub czubka nosa. Z zakresu chirurgii plastycznej popularnym zabiegiem jest lipofiling, podczas którego lekarz ostrzykuje tłuszczem własnym pacjenta obszar pod powiekami dolnymi, aby zlikwidować cienie pod oczami lub wygładzić zmarszczki wokół oczu.

W Klinice Medycyny Estetycznej Esteticmed pracuje chirurg plastyczny dr n. med. Marcin Bieńkowski, który ukończył szkolenie z technik zaawansowanych preparatem Sculptra. Lekarz koryguje operacyjnie opadające powieki poprzez wcięcie fałdu zwiotczałej skóry. W Esteticmed dostępne jest urządzenie Ulthera, pobudzające skórę twarzy do produkcji kolagenu odpowiedzialnego za jej jędrność. Jednorazowym zabiegiem można osiągnąć efekt liftingu powiek górnych i brwi.

Operacja plastyczna powiek znajduje się w ofercie Centrum Medycznego Bieńkowski, które zajęło jedno z pierwszych miejsc w rankingu Newsweek Polska w kategorii prywatne kliniki chirurgii plastycznej. Chirurg plastyczny i rekonstrukcyjny dr Wiesław Bieńkowski, posiadający wyróżnienie w kategorii "Menadżer roku 2005 w Ochronie Zdrowia NZOZ", przeprowadza zabieg Endotine czyli lifting czoła metodą endoskopową. W placówce można poprawić kształt twarzy podczas liposukcji podbródka.

Cena zabiegu blepharoplastyki w Bydgoszczy i w Wielkiej Brytanii

Kadra w Szpital Świętego Łukasza Kadra w Szpital Świętego Łukasza

Operacje plastyczne w Polsce są tańsze niż w krajach zagranicznych, ale nie przekłada się to efekt ostateczny. Polscy chirurdzy plastyczni to osoby, które całe życie uczestniczą w kursach doszkalających. Odbywają też staże w zagranicznych ośrodkach chirurgii plastycznej. Cena zabiegu w angielskich klinikach wynosi od 3000 do 4500 funtów czyli 16 000 - 24 000 złotych. Wygląd powiek poprawiają chirurdzy m.in. z angielskiej kliniki Paul Wilson Aesthetics Bath. Pacjenci, którzy przyjeżdżają do Bydgoszczy na zabiegi chirurgii plastycznej, mogą liczyć na obsługę w języku angielskim i pomoc przy zakwaterowaniu. W Bydgoszczy jest wiele zabytków, np. Spichrze nad Brdą w Bydgoszczy, gotycka Katedra św. Marcina i Mikołaja oraz Pałacyk Lloyda położony w strefie staromiejskiej. Wizytę w Polsce można zaplanować na czas Bydgoskiego Festiwalu Muzycznego lub Operowego. W Bydgoszczy jest możliwy powrót do przeszłości, a dokładnie do Średniowiecza, którego znakiem jest niewielkie, dawne miasteczko Fordon.

Operacje plastyczne powiek - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 3600 zł do 6150 zł
 • Józefosław od 3500 zł
 • Warszawa od 800 zł do 14000 zł
 • Kraków od 800 zł do 8500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 10000 zł
 • Łódź od 2800 zł do 8000 zł
 • Katowice od 3000 zł do 11000 zł
 • Gdańsk od 2000 zł do 9450 zł
 • Rzeszów od 3000 zł do 7500 zł
 • Szczecin od 3500 zł do 10000 zł
 • Częstochowa od 2000 zł do 8500 zł
 • Poznań od 2500 zł do 7000 zł
Operacje plastyczne powiek cena »

Usługa operacje plastyczne powiek w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.