Operacje plastyczne powiek Gdynia

Synonimy: operacja powiek, plastyka powiek, korekta powiek, blefaroplastyka więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje plastyczne powiek Gdynia - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Utrata elastyczności skóry powiek wraz z wiekiem może prowadzić do niekorzystnych zmian w wyglądzie, nadając twarzy smutny i zmęczony wyraz. Blefaroplastyka to zabieg, którego celem jest korekcja niedoskonałości tego obszaru, polegająca na wycięciu nadmiaru opadającej tkanki, często – jeśli istnieje taka konieczność – w połączeniu z  usunięciem przepuklin tłuszczowych powiek dolnych. Zabiegi przeprowadzane są w trybie ambulatoryjnym, a cięcia przebiegają w linii naturalnych zmarszczek powieki, dzięki  czemu po zabiegu późniejsze blizny są ukryte w naturalnych fałdach.

Chirurgiczna korekcja powiek – zabiegi w Gdyni

W chirurgii plastycznej okolic oka, ze szczególnym uwzględnieniem przeszczepów tkanki tłuszczowej oraz blefaroplastyki specjalizuje się dr n. med. Karolina Kondej, specjalista chirurg plastyczny i lekarz medycyny estetycznej. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w swojej praktyce wykonuje ponadto zabiegi naprawcze, korekcyjne i operacje estetyczne twarzy oraz jej podzespołów (operacje uszu i nosa). Procedury wspomagane są zabiegami anti-aging z zastosowaniem m.in. toksyny botulinowej typu A. Dr Kondej jest wykładowcą Politechniki Gdańskiej na Kierunku Inżynierii Biomedycznej.

Operacje plastyczne powiek wykonywane w ramach zabiegów na twarz i szyję, należą również do panelu chirurgii plastycznej gabinetu Chirurgii Plastycznej Dr Darii Dobaczewskiej. Zabieg korekcyjny polega na usunięciu nadmiaru skóry powiek i ewentualnie tkanki tłuszczowej, a nacięcia standardowo prowadzone są w naturalnej linii powiek (zgięcie górnej powieki i tuż pod linią rzęs powieki dolnej). Procedura ambulatoryjna wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym i może obejmować obydwie powieki, tylko górne lub tylko dolne. Dodatkową ofertę stanowi korekcja powiek górnych z przeszczepem tłuszczu w znieczuleniu miejscowym.

Chirurgia skóry to panel zabiegów deramtochirurgicznych, obejmujących wszelkiego rodzaju zmiany w obrębie skóry twarzy i ciała, które włącznie z plastyką tych obszarów realizują specjaliści Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry Proderm. Zakres oferty, oprócz zabiegowego leczenia nowotworów skóry, zmian barwnikowych i chirurgicznego usunięcia zmiany z plastyką, stanowi również korekcja powiek górnych (blefaroplastyka) z usunięciem nadmiaru tłuszczu i skóry powiek.

Cena blefaroplastyki w Gdyni i w Zurichu (Szwajcaria)

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Zabieg dolnej i górnej blefaroplastyki w Gdyni osiąga cenę rzędu 6 000 zł. Znacznie więcej trzeba zapłacić w Zurichu, gdzie w ramach Praxis Zugersee, dr. med. Jürg Häcki oferuje zabieg w kwocie 3 800 - 6 500 CHF (15 200 - 26 000 zł).

Operacje plastyczne powiek - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 2 900 zł do 6 500 zł
 • Warszawa od 800 zł do 11 000 zł
 • Kraków od 800 zł do 8 500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 7 500 zł
 • Łódź od 2 800 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 11 000 zł
 • Gdańsk od 2 000 zł do 9 450 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 6 150 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 7 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 8 500 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 6 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne powiek w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Wejherowo.

Autor: