Operacje plastyczne powiek Gliwice

Synonimy: operacja powiek, plastyka powiek, korekta powiek, blefaroplastyka więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Racibórzul. Gamowska 3a

Raciborskie Centrum Medyczne

4,77 / 5  (38 opinii)  rozwiń

Sympatyczne pielęgniarki.- Zadowolona pacjentka

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 2 250 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 2 520 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych od 4 590 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych z usunięciem przepuklin... 2 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  120 zł

Operacje plastyczne powiek Gliwice - informacje

Gabinet zabiegowy w OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Gabinet zabiegowy w OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych

Nadmiar skóry na powie­kach nie tylko dodaje twarzy lat, ale w niektórych przypadkach, jak np. ptoza, może ograniczać pole widzenia. Jest to podstawowe wskazanie do zabiegu plastyki powiek górnych, który można uzupełnić korektą przepuklin tłuszczowych oraz usunięciem tzw. worków pod oczami. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym krótkotrwałym. Szwy usuwane są w piątej dobie od operacji, a czas rekonwalescencji może trwać do kilku tygodni. Efekt zabiegu utrzymuje się kilkanaście lat.

Chirurgia powiek w Gliwicach – blefaroplastyka

Plastyka powiek ze szczególnym uwzględnieniem redukcji zwiotczałej skóry powiek należy do zabiegów małej chirurgii, realizowanych przez NZOZ Zdan-Med w ramach Okulistycznego Gabinetu Specjalistycznego. Pozostałe procedury chirurgiczne obejmują usuwanie zmian powiekowych, usuwanie gradówek oraz płukanie i sondowanie kanalików łzowych. W swojej ofercie placówka posiada również usługi chirurga plastycznego, który świadczy specjalistyczne konsultacje oraz procedury uzupełniające blefaroplastykę, m.in. zabiegi z zastosowaniem Botoxu oraz wypełniaczy.   

Operacyjne zabiegi okuloplastyczne są częścią świadczeń Mikrochirurgii Okulistycznej Pryzmat – ośrodka specjalizującego się w operacjach zaćmy, witrektomii oraz nowoczesnej chirurgii okulistycznej. Do szerokiej oferty, oprócz korekty kosmetycznej opadających powiek, należą również zabiegi chirurgicznego usuwania wszelkich zmian w okolicach gałki ocznej, m. in.: kępek żółtych oraz skrzydlika z przeszczepem spojówkowym. Wykonywane tu operacje plastyczne powiek uwzględniają ponadto plastykę powieki podwiniętej (entropion) oraz odwiniętej (ectropion), z korektę dużych zmian włącznie.

Plastyka powiek w terapii ptozy (opadania powiek) czy redukcji przepuklin tłuszczowych to również oferta realizowana w ramach praktyki lek. med.  Andrzeja Jureczko. Chirurg i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej obecnie Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Operacje plastyczne powiek wykonuje w znieczuleniu miejscowym, z cięcia w fałdzie skóry powieki górnej i poniżej brzegu rzęskowego powieki dolnej, z redukcją nadmiaru tłuszczu okołogałkowego. W swojej praktyce, plastykę powiek łączy z liftingiem brwi lub face liftingiem.

Operacje plastyczne powiek w Gliwicach i w Wielkiej Brytanii – jakie ceny?

Gabinet zabiegowy w INTER-MED Gabinet zabiegowy w INTER-MED

O ile na Śląsku średnia cena blefaroplastyki wynosi 2 500 zł, w zlokalizowanej w Londynie na Harley Street klinice zabieg jest jednym z najdroższych w Wielkiej Brytanii w tej kategorii i kosztuje 6 350 £ (35 560 zł). W większości jednak placówek, jak np. w The Edinburgh Clinic, ceny potrafią być o ponad połowę niższe i wynoszą 2 600 £ (14 560 zł).  

Operacje plastyczne powiek - ceny w Gliwicach na tle innych miast

 • Warszawa od 800 zł do 11 000 zł
 • Kraków od 800 zł do 8 500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 7 500 zł
 • Łódź od 2 800 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 11 000 zł
 • Gdańsk od 2 000 zł do 9 450 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 6 150 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 7 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 8 500 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 6 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne powiek w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Sosnowiec, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Lubliniec oraz Jaworzno.

Autor: