Operacje plastyczne powiek Katowice

Synonimy: operacja powiek, plastyka powiek, korekta powiek, blefaroplastyka więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje plastyczne powiek Katowice - informacje

Kadra w Derma point Kadra w Derma point

Chirurgia plastyczna pozwala na cofnięcie oznak starzenia się skóry także w okolicach oczu - poprzez plastykę górnych i dolnych powiek. Zabieg zazwyczaj polega na wycięciu nadmiaru skóry z powieki górnej, w przypadku dolnej bywa niekiedy uzupełniony o wycięcie tłuszczu. Sama operacja trwa przeważnie około 1,5 – 2 godzin. Przez pierwszą dobę pacjent powinien nosić opatrunek, a zasinienia i obrzęk mogą utrzymywać się ok. dziesięciu dni .

Korekcja powiek w Katowicach

Wygląd powiek dolnych i górnych można poprawić w Euroklinice w Katowicach-Ligocie. Założycielem kliniki, który nadal aktywnie pracuje jako lekarz, jest dr Jerzy Wilgus, znany szerszej publiczności jako jeden z głównych specjalistów w programie „Chcę być piękna”, zrealizowanym przez telewizję Polsat. Doktor swoje doświadczenie zdobywał pracując w sławnym szpitalu w Polanicy Zdroju oraz biorąc udział w szkoleniach i konferencjach jak: EURAPS International Course – Face lift Experties and Controversy w Wiedniu czy w Zjazdach Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Korekta powiek znajduje się również w ofercie Prywatnego Gabinetu Lekarskiego Medipol, który na katowickim rynku medycznym funkcjonuje już od ponad dwudziestu lat, od 1992r. W placówce, poza poprawą wyglądu powiek, wykonywane są także zabiegi z zakresu liftingu twarzy i szyi oraz zmiany kształtu nosa, uszu i ust. Operacje plastyczne powiek wykonywane są też w Centrum Estetyki Ciała, która specjalizuje się w zabiegach dermochirurgicznych i medycyny estetycznej. Poza niwelowaniem zmarszczek wokół oka, pracujący tutaj lekarze zajmują się także odmładzaniem całej twarzy, na przykład za pomocą preparatu Macrolane.

Blepharoplastyka leży wśród zainteresowań dr n. med. Artura Sandelewskiego, który współpracuje z Centrum. Doktor jest chirurgiem ogólnym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Członek Śląskiej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej. Ukończył Training Course for the Use of Macrolane i brał w udział w konferencji pt. Twarz w Medycynie Estetycznej, która odbyła się w Warszawie. Plastyką powiek zajmuje się tutaj także dr n. med. Dariusz Duda, chirurg ogólny, który swoją specjalizację zdobył pod kierunkiem prof. Stanisława Kuśmierskiego, uznanego lekarza medycyny sądowej. Brał udział w I Krajowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej CHIRURGIA 2008 w Warszawie, posiada certyfikaty uprawniające go do stosowania preparatów Restylane i Macrolane. Również Studio Kosmetyki Estetycznej oferuje korekcję powiek dolnych i górnych, a także pomoc w pomniejszaniu i powiększaniu ust oraz korekcję odstających uszu. 

Katowiccy specjaliści poprawiają wygląd oczu

Jednym  z najbardziej rozpoznawalnych katowickich chirurgów jest doktor Zbigniew Mazan, właściciel i dyrektor Centrum Chirurgii Plastycznej. Wiceprzewodniczący Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz członek The European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. Brał udział w poznańskiej konferencji „Blaski i Cienie Chirurgii Estetycznej”, Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Estetycznej, w konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy zorganizowanej przez Klinikę Chirurgii Plastycznej A. Sankowski i Mentor Corporation i innych. Specjalistą od plastyki powiek jest także dr Bożena Jaklik, która pacjentów przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie Chirurgia Plastyczna i Estetyczna w Katowicach. Doktor jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Przez pięć lat samodzielnie prowadziła Oddział Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Uniwersyteckim Parirenyatwa w Harare, Zimbabwe.

Blepharoplastyka w Katowicach – światowy poziom, niskie ceny

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Katowickie kliniki oferują zagranicznym klientom usługi na światowym poziomie, podczas gdy ceny zabiegów odpowiadają polskim warunkom. W Centrum Estetyki Ciała za powieki dolne i górne zapłacimy tyle samo: po 2.500 zł. Nieco drożej jest w Klinice Chirurgii Mazan: tutaj za komplet zapłacimy 7.500 zł (koszt operacji samych powiek górnych to 3.500 zł). Za granicą zapłacimy nawet kilka razy więcej. W Baddow Hospital w Greater Baddow, UK, koszt blepharoplastyki to od £2.370, czyli niemal 12.000 zł. Różnicę – nawet po odjęciu kosztów transportu – pacjent może przeznaczyć na inny zabieg, np. nieinwazyjne odmładzanie skóry lub wizytę w SPA. 

Operacje plastyczne powiek - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 3 000 zł do 11 000 zł
 • Warszawa od 800 zł do 11 000 zł
 • Kraków od 800 zł do 8 500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 9 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 7 000 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 8 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 7 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 6 150 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 9 450 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 8 500 zł
 • Lubin od 4 000 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne powiek w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska