Operacje plastyczne powiek Katowice

Chcesz poddać się korekcji powiek w Katowicach? Koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 18 klinik ze Śląska, które posiadają w swoich ofertach blefaroplastykę. Zobacz profile lekarzy i porównaj ceny zabiegów, by wybrać placówkę, która będzie w pełni odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Z nami wygodnie umówisz się zarówno na konsultację do specjalisty, jak i sam zabieg!

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje plastyczne powiek Katowice - informacje

Chirurgia plastyczna pozwala ukryć oznaki starzenia się skóry także w okolicach oczu. Dzieje się to poprzez plastykę górnych i dolnych powiek. Zabieg zazwyczaj polega na wycięciu nadmiaru skóry z powieki górnej, w przypadku dolnej bywa niekiedy uzupełniony o wycięcie tłuszczu. Sama operacja trwa przeważnie do dwóch godzin. Przez pierwszą dobę po zabiegu pacjent powinien nosić opatrunek, a zasinienia i obrzęk mogą utrzymywać się przez mniej więcej tydzień.

Kadra w Lens Clinic Kadra w Lens Clinic

Korekcja powiek w Katowicach

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych katowickich chirurgów jest doktor Zbigniew Mazan, właściciel i dyrektor Kliniki Chirurgii położonej w dzielnicy Wełnowiec, wiceprzewodniczący Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz członek The European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W placówce można poddać się m.in plastyce chirurgicznej powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych.

W klinice DUO MEDICA (dzielnica Wełnowiec), plastykę powiek górnych i/lub dolnych wykonuje dr n. med. Artur Sandelewski - chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Takiemu samemu zabiegowi można poddać się również w placówce AVIMED, zlokalizowanej w dzielnicy Załęże. Procedury z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza tu lek. Zbigniew Łucki. 

Gdzie na plastykę powiek na Śląsku?

Wygląd powiek dolnych i górnych można poprawić również w Euroklinice (dzielnica Ligota). Założycielem placówki i jednocześnie specjalistą odpowiedzialnym w niej za operacje plastyczne, jest lek. Jerzy Wilgus. Doktor swoje doświadczenie zdobywał pracując w słynnym szpitalu w Polanicy Zdroju. Był także jednym z ekspertów występujących w programie telewizyjnym "Chcę być piękna".

Inne popularne placówki na Śląsku, w których można poddać się plastyce powiek, to:

 • DER-MED (Kosztuka)
 • Klinika Magnuccy (Śródmieście)
 • Medicus Estetic Owczarska (Tychy)
 • San-Medical Centrum Medyczne (Bielsko-Biała)
 • Gabinet Lekarski Marek Klar (Łaziska Górne)

Pozostałe katowickie kliniki

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Korekta powiek znajduje się również w ofercie Prywatnego Gabinetu Lekarskiego Medipol, który na katowickim rynku medycznym funkcjonuje od blisko trzydziestu lat. W placówce, poza poprawą wyglądu powiek, wykonywane są także zabiegi z zakresu liftingu twarzy i szyi oraz zmiany kształtu nosa, uszu i ust.

Operacje plastyczne powiek wykonywane są również w Centrum Estetyki Ciała, która specjalizuje się w zabiegach dermochirurgicznych i medycyny estetycznej. Poza niwelowaniem zmarszczek wokół oka, pracujący tutaj lekarze zajmują się także odmładzaniem całej twarzy, co robią m.in. z użyciem preparatu Macrolane. Plastyką powiek zajmuje się tutaj m.in. dr n. med. Dariusz Duda, chirurg ogólny.

Specjalistą od plastyki powiek jest także dr Bożena Jaklik, która pacjentów przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie Chirurgia Plastyczna i Estetyczna w Katowicach. Doktor jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, specjalistką chirurgii ogólnej i plastycznej.

Chirurgia plastyczna powiek w Katowicach. Cennik

Za plastykę powiek w Katowicach trzeba zapłacić minimum 3000 zł. Cena ta może wzrosnąć do nawet 11 tys. zł i jest uzależniona od charakteru i zakresu zabiegu.

Operacje plastyczne powiek - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 3 000 zł do 11 000 zł
 • Warszawa od 800 zł do 11 000 zł
 • Kraków od 800 zł do 8 500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 7 500 zł
 • Łódź od 2 800 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 6 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 6 150 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 9 450 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 7 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 8 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne powiek w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno oraz Jastrzębie-Zdrój.

Autor:
Opublikowano: