Operacje plastyczne powiek Łódź

Blefaroplastyka to zabieg popularny wśród osób, które mają problemy z opadającą powieką. Jesteś jedną z nich? Zapoznaj się z poniższą listą 7 klinik w Łodzi, w których można poddać się plastyce powiek. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę kwalifikującą do procedury w wybranej przez Ciebie placówce.

Filtruj wyniki
Łódźul. 3-go Maja 46 lok. -

Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

ocena 4.5 / 5 (2 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Zabieg przebiegł bezproblemowo, w bardzo dobrym kontakcie z lekarzem zarówno przed jak i po. Nie ma powikłań ani bólu, powieki są symetryczne i goją się szybko. Na efekt końcowy trzeba jeszcze troszkę poczekać ale przewiduję, że będzie pięknie.- Gosia B. (dr n. med. Ryszard Bratoś, operacje plastyczne powiek)

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych 3 000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych 3 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie
Łódźul. Tymienieckiego 19A

Senses Clinic

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych 3 000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  200 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Operacje plastyczne powiek Łódź - informacje

Operacja powiek jest przede wszystkim zabiegiem o charakterze estetycznym, rzadziej leczniczym, który zawsze wymaga specjalistycznych konsultacji z uwagi na możliwość występowania medycznych przeciwwskazań. Sam zabieg jest metodą radykalną, wskazaną w przypadkach zaawansowanego procesu starzenia w postaci zwiotczałej skóry dolnych i górnych powiek, podczas gdy wczesne efekty starzenia można skutecznie korygować za pośrednictwem technik medycyny estetycznej, korzystając m.in. z kwasu hialuronowego, botoksu lub własnego tłuszczu.

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Korekcja powiek w Łodzi

Operacja plastyczna powiek to jeden z zabiegów dostępnych w położonej na Bałutach Klinice Chirurgii Plastycznej Este l’arte. Zabiegi przeprowadza tu doświadczony chirurg ogólny i plastyczny, jakim jest dr hab. n. med. Jan Rykała. Swoim pacjentom może on zaproponować zarówno plastykę powiek górnych lub/i dolnych, jak również plastykę chirurgiczną powiek z usunięciem przepuklin tłuszczowych. W gronie łódzkich specjalistów, którzy usuwają problem, jakim jest opadająca powieka, znajduje się także dr n. med. Ryszard Bratoś. Pacjentów przyjmuje on w swoim gabinecie znajdującym się na Polesiu.

Gdzie na plastykę powiek w centrum Polski?

Plastyka powiek górnych i dolnych znajduje się na liście zabiegów, jakie świadczy zlokalizowany w Śródmieściu Szpital Prywatny Pulsmed. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, w trybie jednego dnia, a pełna rekonwalescencja trwa około miesiąca. W zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej specjalizuje się tutaj dr n. med. Paweł Pisera, specjalista chirurgii plastycznej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Inne popularne łódzkie placówki, w których można poddać się korekcji powiek, to:

 • Medical Margaret SPA (Górna)
 • Centrum Medyczne Med-Gastr (Bałuty)
 • SILVER Clinic (Polesie)
 • Senses Clinic (Widzew)

Pozostałe łódzkie placówki

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Zlokalizowany na ul. Piotrkowskiej Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete operacje powiek przeprowadza nie tylko z przyczyn estetycznych, wykonując plastykę powiek dolnych i górnych, ale także leczniczo, usuwając ptozę prawdziwą, czyli opadnięcie powiek górnych. Gabinet prowadzi dr n. med. Małgorzata Kot, specjalistka chirurgii plastycznej, członkini m. in. Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).

Plastykę powiek górnych i dolnych posiadają w swojej ofercie również Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Dermed, gdzie dzięki usunięciu nadmiaru wiotkiej skóry i redukcji przepuklin tłuszczowych, powieki stają się gładkie i odmłodzone. Jak informują specjaliści, operacja pozostawia po sobie blizny, które w obrębie powiek górnych ukryte są w załamku górnym, natomiast na powiekach dolnych znajdują się tuż za brzegiem rzęsowym. Zabiegi wykonuje dr n. med. Dorota Żukowska, chirurg plastyczny.

Plastykę powiek polegającą na operacyjnym usunięciu nadmiaru skóry powiek dolnych i górnych świadczy Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny, a oferta przewiduje korekcję podwinięcia powieki – zawinięcie brzegu powieki do worka spojówkowego oraz korekcję wywinięcia powieki – wynicowanie na zewnątrz wewnętrznej krawędzi powieki pokrytej spojówką. Tego rodzaju procedury przeprowadza tu m.in. dr n. med. Elżbieta Wiszniowska-Gauer. Szpital realizuje ofertę zarówno komercyjnie, jak i w ramach NFZ.

Chirurgia plastyczna powiek w Łodzi. Cennik

Ceny plastyki powiek w Łodzi nie są mocno zróżnicowane - zaczynają się od 2800 zł, a kończą na 4000 zł. Warto pamiętać, że do wydatku związanego z zabiegiem należy doliczyć koszt wizyty kwalifikującej do procedury.

Operacje plastyczne powiek - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 2 800 zł do 8 000 zł
 • Warszawa od 800 zł do 11 000 zł
 • Kraków od 800 zł do 8 500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 7 500 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 11 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 7 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 8 500 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 6 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 6 150 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 9 450 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne powiek w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor:
Opublikowano:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska