Operacje plastyczne powiek Warszawa

Synonimy: operacja powiek, plastyka powiek, korekta powiek, blefaroplastyka więcej »

Filtruj wyniki
Warszawaul. Złota 61

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota)

ocena 4.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 4 000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 4 500 zł
 • Operacja opadających powiek od 3 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych od 8 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawaul. Łowicka 21b lok. 1

Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

ocena 5.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 3 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 5 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych z usunięciem przepuklin... od 4 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... od 6 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawaul. Babice Nowe, Warszawska 197D

Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

ocena 4.8 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 4 100 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 5 800 zł
 • Operacja opadających powiek od 4 000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych od 9 300 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Józefówul. Telimeny 1

Klinika La Perla SPA Józefów

ocena 5.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 3 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 5 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych z usunięciem przepuklin... od 4 500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... od 6 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Operacje plastyczne powiek Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Uni Klinik Sala operacyjna w Uni Klinik

Zabieg korekcji powiek, czyli blepharoplastyki, zazwyczaj polega na usunięciu nadmiaru obwisłej skóry z powieki dolnej, górnej lub z obu. Dzięki temu oczy, a także cała twarz, wyglądają młodziej, odzyskują dawny blask i wyglądają na wypoczęte. W celu zminimalizowania śladów pooperacyjnych, cięcie jest przeprowadzane w linii zmarszczki w przypadku powieki górnej i powyżej brzegu rzęsowego w przypadku dolnej powieki. Po wchłonięciu się lub ściągnięciu szwów blizny „chowają” się w naturalnych zmarszczkach oka. Taka operacja plastyczna standardowo trwa od jednej do dwóch godzin i nie wymaga długiego pobytu w klinice. Rehabilitacja trwa 1 - 2 tygodnie. W tym czasie, szczególnie podczas pierwszych dni, oczy są bardziej wrażliwe na światło, a skóra wokół nich jest napuchnięta i obolała, pojawiają się też siniaki. Należy pamiętać, że pełen powrót do zdrowia jest uzależniony od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Zazwyczaj już w pierwszej dobie po operacji możliwe jest czytanie książki lub oglądanie telewizji, chociaż niektórzy lekarze zalecają wypoczynek i nienadwerężanie oczu. Po tygodniu można nakładać delikatny makijaż. Przez pierwsze trzy tygodnie od zabiegu należy zrezygnować z uprawiania sportu i większego wysiłku fizycznego.

Korekcja powiek w Warszawie

W stolicy nie brakuje wykwalifikowanych chirurgów plastycznych, którzy z powodzeniem przeprowadzają operacje plastyczne powiek. Doktor Chęciński z Gabinetu Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński to polski chirurg plastyczny, który swoją aktywność zawodową rozpoczął w 1978r., kończąc specjalizację z chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym WAM w Warszawie. Od tego czasu przeprowadził tysiące operacji i zabiegów plastycznych. Swoją wiedzę pogłębiał także podczas zagranicznych i krajowych kursów specjalistycznych, np. Exoderm method of non surgical face lift, prowadzonego przez dr. Yoram Fintsi i Dr. Marina Landau czy szkolenia w zakresie stosowania wypełniacza hydrofilowego do korekcji tkanki mięśniowej twarzy Aquamid. Przeprowadza nie tylko zabiegi korekty powiek, ale także całej twarzy: powiększanie ust, operacje plastyczne nosa oraz lifting twarzy i szyi. Ze swoimi pacjentami porozumiewa się po polsku i po angielsku. Lekarz Monika Grzesiak może pochwalić się równie bogatym doświadczeniem i własną kliniką – Centrum Chirurgii Plastycznej dr Grzesiak, która mieści się w śródmieściu Warszawy. Doktor Grzesiak dokonuje operacji plastycznej powiek poprzez wszczepienia tłuszczu własnego pacjenta, zajmuje się ponadto pomocą kobietom, które chcą wrócić do idealnej sylwetki sprzed ciąży. Jej specjalizacją są także trudne rekonstrukcje nosa.

Lek. Łukasz Ulatowski jest chirurgiem, który tytuł i uprawnienia specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej uzyskał w 2011r. Doktor Ulatowski od 2008r. jest asystentem naukowo-dydaktycznym w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP, gdzie swoją wiedzą dzieli się z innymi lekarzami. Jest ponadto autorem wielu różnych artykułów naukowych z dziedziny chirurgii ogólnej i plastycznej, np. Wtórne rekonstrukcje piersi wolnymi płatami skórno-tłuszczowymi z podbrzusza. Publikuje ponadto teksty popularno-naukowe w gazetach i magazynach takich jak miesięcznik Claudia. W Klinice Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego pracuje pod okiem jej właściciela dr n. med. Andrzeja Sankowskiego, który znany jest ze swojego innowacyjnego podejścia do medycyny w ogóle i do chirurgii plastycznej w szczególności. Doktor Sankowski jest nie tylko członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, ale także jednym z jego założycieli. W latach 2005 i 2006 był nagradzany przez tygodnik „Wprost” w kategorii chirurgii plastycznej: zabieg dermabrazji laserowej, lifting twarzy i podniesienie piersi.

Warszawa – kliniki medyczne na światowym poziomie

Zabiegiem plastyki powiek zajmują się także inne warszawskie ośrodki. O Klinice Sferis telewizja Grenada oraz Sky 1 nakręciły reportaż, w którym zespół lekarski i samo wyposażenie placówki medycznej zostały ocenione bardzo wysoko. Wśród pracujących tutaj lekarzy można wymienić między innymi dr Marię Kociszewską, specjalistkę chirurgii plastycznej, która jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Towarzystw Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W IQ Medica Clinic pacjenci mogą nie tylko poddać się operacji blepharoplastyki, ale także innym zabiegom medycyny estetycznej, np. Happy Liftingowi. Placówka kliniki znajduje się w samym centrum Warszawy i tam klienci mogą umówić się na konsultację z lekarzem. Same operacje odbywają się zaś z dala od centrum, aby pacjent mógł w ciszy i spokoju odbyć rekonwalescencję.  

Warszawska blepharoplastyka tańsza niż w UE

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

Warszawa to nie tylko centrum Polski, ale także Europy – dojazd dla pacjentów ze wszystkich stron kraju i kontynentu jest więc niezwykle prosty, obojętnie czy jako środek lokomocji wybierze się samochód, pociąg czy samolot. Znajdujące się tutaj kliniki oferują obsługę na najwyższym, światowym poziomie, a personel swobodnie porozumiewa się w obcych językach. W Warszawie ceny korekty jednej powieki rozpoczynają się od 3 500 zł – tak jest w Cetrum Chirurgii dr A. Sankowski i Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Sfera. Dla porównania, w Belgijskiej Welness Klinikien koszt korekty jednej powieki to co najmniej 1950 euro, czyli ponad 8 tysięcy złotych.

Operacje plastyczne powiek - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 800 zł do 11 000 zł
 • Kraków od 800 zł do 8 500 zł
 • Wrocław od 599 zł do 9 000 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 8 000 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 11 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 9 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 8 500 zł
 • Lubin od 2 400 zł do 6 500 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 7 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 6 150 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 9 450 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje plastyczne powiek w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska