Operacje plastyczne ust Poznań

chirurgiczne modelowanie ust, operacyjna korekcja ust, korekcja ust, chirurgia plastyczna ust

Operacje plastyczne ust Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Operacje plastyczne ust, w przeciwieństwie do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (powiększanie ust preparatami kwasu hialuronowego), zapewniają trwałe rezultaty. Usta powiększa się m.in. poprzez wszczepienie implantów lub przeszczep paska skóry właściwej. Warunkiem koniecznym do poddania się operacji plastycznej ust jest ogólny dobry stan zdrowia. Procedury tego typu przeprowadzane są najczęściej w znieczuleniu miejscowym i trwają około 60 minut.

Korekcja chirurgiczna ust w Poznaniu – gdzie można udać się na zabieg

Zabiegi chirurgicznej poprawy kształtu ust wykonuje lek. med. Mikołaj Kubiak, specjalista chirurg ogólny i chirurg plastyczny, który doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Swoją wiedzę poszerza także na licznych kursach, szkoleniach specjalistycznych i sympozjach naukowych - uczestniczył m.in. w XIII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Usta powiększa poprzez wszczepienie silikonowych implantów PermaLip, udać się można do niego również na powiększenie ust za pomocą preparatów kwasu hialuronowego. Jego oferta obejmuje także inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, w tym korekcję chirurgiczną powiek dolnych i górnych, lifting chirurgiczny twarzy, plastykę nosa w części chrzęstnej i kostnej oraz modelowanie kształtu twarzy implantami (np. powiększenie bródki).

W Poznaniu operacje plastyczne ust przeprowadza się również w Klinice Chirurgii Plastycznej i Estetycznej lek. med. Piotra Skupina, w której usta powiększane są metodą chirurgiczną oraz poprzez przeszczep paska skóry właściwej (korium). W ośrodku efekt pełniejszej czerwieni wargowej ust uzyskuje się także przez zastosowanie preparatów kwasu hialuronowego (Restylane, Teosyal Kiss). Oferta Kliniki obejmuje ponadto operacje powiek (np. plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych), nosa (np. korekcja nosa w części chrzęstnej, korekcja całkowita) i uszu (np. korekcja odstających małżowin usznych).

Na operacyjną korektę ust udać się można także do Prywatnej Kliniki dr Joanny Kurmanow, w której pacjenci poddać się mogą zabiegowi powiększania ust za pomocą przeszczepu paska skóry właściwej (korium) oraz własnej tkanki tłuszczowej. Oferta Kliniki obejmuje również  inneoperacje plastyczne twarzy, w tym korekcję odstających małżowin usznych, wtórną plastykę powiek górnych), całkowitą korekcję nosa oraz . modelowanie twarzy własną tkanką tłuszczową.

Cena operacji plastycznej ust w Poznaniu i w Genk

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

W Poznaniu za powiększenie ust chirurgicznie zapłacić trzeba około 5 000 złotych. Za granicą ta sama procedura jest znacznie droższa: przykładowo, w Wellness Kliniek w Genk (w Belgii) jej cena wynosi 1 595 euro, czyli ponad 7 100 złotych.

Operacje plastyczne ust - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Warszawa od 2 000 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 000 zł do 4 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Szczecin od 5 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 7 000 zł
 • Łódź od 5 000 zł
 • Katowice od 4 305 zł
 • Jelenia Góra od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Rybnik od 1 500 zł
 • Racibórz od 3 300 zł
 • Sopot od 3 000 zł
Operacje plastyczne ust cena »

Usługa operacje plastyczne ust w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne ust w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.