Operacje plastyczne ust Sosnowiec i okolice

Synonimy: chirurgiczne modelowanie ust, operacyjna korekcja ust, korekcja ust, chirurgia plastyczna ust

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą operacje plastyczne ust, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Sosnowca. Operacje plastyczne ust można przeprowadzić m.in. w AVIMED w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 4 305 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (45 km od Sosnowca) gdzie cena za operacje plastyczne ust wynosi 1 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa operacje plastyczne ust w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska