Operacje plastyczne ust Warszawa

chirurgiczne modelowanie ust, operacyjna korekcja ust, korekcja ust, chirurgia plastyczna ust

Operacje plastyczne ust Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Operacji plastycznej ust może poddać się pacjentka, która posiada zbyt wąskie usta lub jej wargi są niesymetryczne bądź zdeformowane. Istnieją różne metody takich operacji, a jej wybór zależy od lekarza chirurga oraz oczekiwań pacjentki co do efektów zabiegu. Jednym z tych sposobów jest powiększenie ust za pomocą przeszczepu własnego tłuszczu pacjentki, pobranego z innej okolicy ciała. W drugiej metodzie lekarz wykorzystuje implant z tworzywa sztucznego i umieszcza go pod skórą warg poprzez niewielkie nacięcia w kącikach ust. Istnieje także technika modelująca jedynie kształt ust (bez zmiany ich wielkości), która polega na wycięciu paska skóry przylegającego do czerwieni wagowej w taki sposób, aby uzyskać pożądany kształt warg.

Modelowanie chirurgiczne ust na terenie Warszawy

Na chirurgiczne powiększanie ust można udać się do Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski, mieszczącej się w Warszawie. Pacjentka może tutaj wybrać jedną z dwóch rodzajów operacji ust: zmianę zarysu czerwieni wargowej lub chirurgiczne wymodelowanie kształtu warg. Ponadto, z innych operacji korekcyjnych z zakresu twarzy, można poddać się w klinice tej także plastyce nosa, plastyce powiek górnych i dolnych, liftingowi twarzy oraz liftingowi skroni. Dodatkowo lekarz wykonuje tutaj również powiększanie policzków, plastykę podbródka, plastykę szyi oraz usuwanie zmarszczek mimicznych.

Operacje plastyczne ust oferowane są także w klinice chirurgii plastycznej Linea Corporis, gdzie operacje korekcyjne warg przeprowadza się za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej pacjentki, a także poprzez iniekcję preparatu Aquamid. Lekarze wykonują tutaj także inne zabiegi z zakresu plastyki powiek dolnych i górnych, plastyki nosa w części chrzęstnej i kostnej, plastyki odstających uszu i zmniejszenia małżowin usznych.

Lekarzem, do którego może udać się pacjentka, chcąca powiększyć usta, jest lek. med. Krzysztof Potocki, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1992 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 1996 roku). Posiada on doświadczenie w zabiegach korekcji ust i korekcji innych okolic twarzy oraz ciała, zdobyte w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz na zagranicznych szkoleniach, np. w Hiszpanii, Szwecji i Austrii. Wśród przeprowadzanych przez niego zabiegów korekcyjnych twarzy, oprócz modelowania ust, można wymienić także lifting całkowity i wtórny twarzy, lifting szyjny i skroniowy a także plastykę zwiniętych uszu, wtórną plastykę powiek oraz oddzielenie małżowiny usznej od czaszki.

Cena chirurgicznej korekcji ust w Warszawie oraz w Paryżu

Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Od 3 000 zł trzeba zapłacić za operacje plastyczną ust w warszawskich klinikach chirurgii plastycznej, natomiast we Francji jest to suma 3 000 euro  (12 900 zł) w Clinique des Champs Elysees, mieszczącej się w Paryżu.

Operacje plastyczne ust - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 000 zł do 5 900 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 3 500 zł do 4 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 2 000 zł do 7 000 zł
 • Łódź od 5 000 zł
 • Katowice od 4 305 zł
 • Rybnik od 1 500 zł
 • Racibórz od 3 300 zł
 • Sopot od 3 000 zł
 • Jelenia Góra od 3 500 zł do 4 500 zł
Operacje plastyczne ust cena »

Usługa operacje plastyczne ust w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne ust w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: