Operacje plastyczne uszu Poznań

Synonimy: chirurgia plastyczna uszu, operacja uszu, plastyka uszu, otoplastyka więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz operacje plastyczne uszu w Poznaniu? Dołącz do nas! »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje plastyczne uszu Poznań - informacje

Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej

Odstające uszy to dla wielu osób przyczyna kompleksów, izolacji z otoczenia i samotności. Na szczęście ten mankament urody można dziś bardzo łatwo usunąć – wystarczy udać się do chirurga plastycznego, który w ramach zabiegu szybko wymodeluje chrząstki i nada im odpowiedni kształt. Ponieważ cięcia na skórze przeprowadzane są na tylnej powierzchni małżowin usznych, pozostają całkowicie niewidoczne. Przez około miesiąc po zabiegu konieczne jest natomiast noszenie specjalnej eklastycznej opaski.

Najlepsi poznańscy specjaliści chirurgii plastycznej

W poznańskich klinikach pracuje wielu doskonałych specjalistów chirurgii plastycznej, którzy swoim pacjentom oferują zabiegi korekcji uszu. Jednym z nich jest dr n. med. Wojciech Chiciak. Dr Chiciak jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i pierwszym uczniem prof. Kazimierza Kobusa, a także współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie licznych staży i szkoleń zagranicznych, m.in. w Chinach, Niemczech, Szwecji, Danii i Wielkiej Brytanii. Dr Chiciak przyjmuje pacjentów w Centrum Medycznym NeoMedica oraz Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Chirurgica Medica.

Kolejnym znanym specjalistą chirurgii plastycznej jest dr n. med. Małgorzata Kuźlan – absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanym ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju pod okiem prof. Kazimierza Kobusa i dr n. med. Ireneusza Łątkowskiego, swoją wiedzę poszerzała także na stypendiach w Karolinska Institute w Sztokholmie. Dr Kuźlan ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej: oprócz korekcji uszu przeprowadza także korekcję nosa i powiek, abdominoplastykę i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej piersi, zajmuje się także redukcją tkanki tłuszczowej i usuwaniem blizn. Dr Kuźlan przyjmuje pacjentów w Klinice Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed i w Klinice Ziębicka.

Korekcja odstających uszu w Poznaniu – gdzie na zabieg?

Na zabieg korekcji uszu można udać się też do kliniki Dr Kubasik Chirurgia Plastyczna, prowadzonej przez lek. med. Mikołaja Kubasika. Dr Kubasik posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach chirurgii plastycznej, jest też członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych stowarzyszeń naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Zabieg ma w swojej ofercie również Mandala Beauty Clinic – nowoczesna placówka, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dwóch doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie – lek. med. Samir Ibrahim i dr n. med. Tomasz Dydymski. Obaj lekarze są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, obaj zdobywali też doświadczenie w Polanicy Zdroju pod okiem prof. Kazimierza Kobusa..

Kolejną godną polecenia poznańską placówką jest Klinika Gromadziński Zespół Medyczny – nowoczesna placówka, specjalizująca się w zabiegach chirurgii plastycznej i estetycznej, o jakości których świadczy fakt, ze placówka posiada prestiżowy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza doświadczony specjalista chirurgii ogólnej, plastycznej i onkologicznej lek. med. Artur Gromadziński.

Odstające uszy koryguje także lek. med. Piotr Skupin (Klinika Ziębicka) – doświadczony specjalista chirurgii plastycznej, który wiedzę zdobywał pod okiem prof. Kazimierza Kobusa. Dr Skupin likwiduje problem odstawania obustronnego lub jednostronnego, przeprowadza także liczne inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, w tym korekcję nosa i powiek.

Poznańskie placówki chirurgii plastycznej – tanio i solidnie

Kadra w Mandala Clinic Kadra w Mandala Clinic
Na zabiegi korekcji uszu do poznańskich specjalistów przyjeżdża coraz więcej zagranicznych pacjentów, skuszonych przede wszystkim atrakcyjnymi cenami: w Poznaniu skorygować kształt małżowin usznych można już za 3000zł (w takiej cenie zabiegi przeprowadza dr Dydymski), podczas gdy w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Danii jest nawet trzykrotnie drożej - w brytyjskich placówkach The Spire Healthcare średnia cena zabiegu to 2000£ (9200zł). Poznań to także miasto atrakcyjne turystycznie, dzięki czemu zagraniczni pacjenci wizytę w klinice mogą połączyć z celami turystycznymi.

Operacje plastyczne uszu - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 1 200 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 550 zł do 7 380 zł
 • Wrocław od 600 zł do 4 500 zł
 • Kraków od 200 zł do 4 500 zł
 • Szczecin od 1 200 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 500 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 850 zł do 4 765 zł
 • Gdańsk od 2 860 zł do 5 300 zł
 • Gdynia od 2 000 zł do 3 100 zł
 • Częstochowa od 850 zł do 4 000 zł
 • Lubin od 2 200 zł do 4 000 zł
 • Białystok od 2 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne uszu także w miastach pobliżu Poznania, takich jak: Luboń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.