KONSULTACJE ONLINEKatowice, ul. Brzozowa 54

Klinika Chirurgii Mazan

4,5 / 5  (969 opinii)  rozwiń
 • Operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia od 5500 zł
 • Operacja przepukliny brzusznej z użyciem siatki od 5950 zł
 • Operacja przepukliny brzusznej laparoskopowo z użyciem siatk... od 7600 zł
 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej od 5500 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  od 190 zł
Zadzwoń:  32 661pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie przepukliny brzusznej w Bielsku-Białej - informacje

Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan

Przepuklina brzuszna jest to przemieszczenie zawartości jamy brzusznej poza jej powłoki. Na pojawienie się przepukliny najbardziej narażone są osoby otyłe, starsze lub po operacjach, ponieważ u nich powłoki brzuszne mogą być osłabione. Drugą grupę narażonych stanowią osoby, u których dochodzi do silnych wzrostów ciśnienia w jamie brzusznej, czyli u pracowników fizycznych i u osób zmagających się z przewlekłym, silnym kaszlem. Jedyną skuteczną metodą leczenia jest leczenie operacyjne.

Zmagasz się z przepukliną brzuszną? Nie czekaj! Zgłoś się do lekarza!

W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku- Białej zabiegi usunięcia przepukliny brzusznej metodą laparoskopową wykonuje dr n. med. Józef Donocik. Jest on specjalistą chirurgii ogólnej, a jego zawodowe zainteresowania skupiają się wokół zabiegów laparoskopowych, których wykonywania uczył się na kursach w Czechach oraz w Stanach Zjednoczonych. Przy użyciu tej metody wykonuje pełen zakres zabiegów brzusznych (leczenie otyłości, usuwanie pęcherzyka żółciowego, usuwanie nadnerczy, wycięcie fragmentów jelit) oraz operacje endokrynologiczne, takie jak operacje tarczycy, przytarczyc i nadnerczy. Pracował w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach oraz w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Zawierciu.

W tym samym szpitalu operacje w obrębie jamy brzusznej przeprowadza dr n. med. Tadeusz Leśniak, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ogólnej oraz Polskiego Towarzystwa Proktologicznego. Występuje jako prelegent podczas zjazdów naukowych. Bierze czynny udział w przeprowadzaniu wieloośrodkowych badań klinicznych, takich jak Radio i Chemioterapia Przedoperacyjna Raka Odbytnicy. Jest autorem lub współautorem wielu prac naukowych, które ukazują się w polskim i zagranicznym piśmiennictwie branżowym.

Operacje laparoskopowego usunięcia przepukliny brzusznej w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej wykonuje dr n. med. Grzegorz Kowalski. Jest on specjalistą chirurgii ogólnej i bariatrą. Doświadczenie zdobywał m.in. w Katedrze i Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Szpitala Specjalistycznego w Bytomiu oraz podczas zagranicznych staży i warsztatów, takich jak Medical Expert Training Center - General Surgery Kantonspital w Szwajcarii, Department of Medical and Surgical Digestive Diseases, Ecole Européenne de Chirurgie - EEC we Francji i w Nemocnice s Polikliniku v NovyJicin w Czechach. Specjalizuje się w wykonywanie zabiegów chirurgii ogólnej i endokrynologicznej metodą laparoskopową. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Zabiegi usunięcia przepukliny są przeprowadzane w Esteuroda- Medycyna Estetyczna i Chirurgia, przy ulicy Międzyrzeckiej. Operacje przeprowadza specjalista chirurgii ogólnej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, dr n. med. Artur Sandelewski. Pracuje zarówno jako chirurg ogólny, jak i jako lekarz medycyny estetycznej. Szkolił się między innymi w Wiedniu i Mediolanie. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging oraz International Society of Hair Restoration Surgery. Posiada certyfikaty, które potwierdzają jego uczestnictwo w kursach podnoszących jego kwalifikacje i zakres wiedzy.

Pomocy w chirurgicznym leczeniu przepukliny brzusznej można szukać również w Beskidzkim Centrum Medycznym, znajdującym się przy ulicy Dąbrowskiego. Wykonywane są tutaj zabiegi usuwania przepukliny z wszyciem siatki, jak i bez. Jednym z zabiegowców pracujących na tutejszym oddziale chirurgicznym, jest lek. med. Krzysztof Pietrzak, specjalista chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej. Kształcił się i pracował w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku- Białej, a także w Poradni Chirurgii Naczyniowej Lekarsko- Stomatologicznej Spółdzielni Pracy „ESKULAP” w Oświęcimiu. Zakres swoich zawodowych kompetencji podnosi, poprzez uczestnictwo w warsztatach i zjazdach naukowych.

Jak wybrać miejsce wykonania zabiegu?

Sala operacyjna w Medicus Estetic Sala operacyjna w Medicus Estetic

Usunięcie przepukliny pępkowej w Klinice Esteuroda to koszt 2000zł. W Spire Manchester Hospital w Manchesterze trzeba zapłacić 2723₤ (około 15500zł). Pacjent mieszkający w Anglii może wykonać zabieg w Polsce i spędzić tutaj wakacje, a i tak zapłaci mniej, niż za sam zabieg u siebie w kraju. Odzyskiwanie pełni sił po zabiegu z pewnością uprzyjemni widok gór, rzek i potoków oraz oddychanie świeżym, górskim powietrzem.

Operacje przepukliny brzusznej - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 2500 zł do 3000 zł
 • Wrocław od 3500 zł do 7000 zł
 • Kraków od 3500 zł do 5500 zł
 • Warszawa od 4000 zł do 6600 zł
 • Łódź od 2400 zł do 6000 zł
 • Częstochowa od 2300 zł do 4000 zł
 • Szczecin od 3800 zł do 6000 zł
 • Tychy od 2500 zł
 • Białystok od 4600 zł
 • Bydgoszcz od 4000 zł do 7800 zł
 • Gdańsk od 5150 zł
 • Zielona Góra od 2500 zł do 3200 zł
Operacje przepukliny brzusznej cena »

Usługa operacje przepukliny brzusznej w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu operacje przepukliny brzusznej w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jaworzno oraz Rybnik.