Operacje przepukliny brzusznej Gdynia i okolice

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą operacje przepukliny brzusznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Gdyni. Operacje przepukliny brzusznej można przeprowadzić m.in. w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (20 km od Gdyni) w cenie 5 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Gdańsk  ul. Wileńska 44

Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

ocena 4.6 / 5 (71 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Wszystko dobrze zorganizowane od przyjęcia do szpitala przez przygotowanie do zabiegu. Personel medyczny miły, uprzejmy i pomocny wszystko wyjaśnia, kadra lekarska też wspaniała, jako pacjentka zostałam o wszystkim poinformowana przez co czułam się spokojnie i w pełni mogłam zaufać lekarzom oraz bez obaw powierzyć im swoje zdrowie. Po zabiegu świetna opieka, super warunki w sali szpitalnej. Jestem w 100% zadowolona i wdzięczna lekarzom jak i całemu personelowi swissmed." 

Operacje przepukliny brzusznej Gdynia - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Przepuklina brzuszna jest schorzeniem, w trakcie którego dochodzi do przemieszczenia się narządów, znajdujących się w jamie brzusznej poza ich naturalne położenie. Najczęściej występującą przepukliną brzuszną jest przepuklina pachwinowa, często występuje też przepuklina udowa, kresy białej, pępkowa oraz pooperacyjna. Schorzenie wymaga leczenia chirurgicznego.

Zaopatrzenie przepukliny brzusznej w Gdyni – gdzie można udać się na zabieg

W Gdyni na zaopatrzenie przepukliny brzusznej udać się można do Centrum Medycznego Dąbrowa-Dąbrówka. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu chirurgii ogólnej (zabiegi chirurgiczne wykonywane w trybie jednodniowym). Poddać się w niej można operacji przepukliny powłok brzusznych oraz przepukliny popoperacyjnej (małej lub dużej) powłok brzusznych. W ośrodku operuje się także przepukliny pachwinowe oraz nawrotowe. Oferta Centrum obejmuje ponadto m.in. usunięcie pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową.

Leczeniem chirurgicznym przepuklin brzusznych zajmuje się także lek. med. Elżbieta Bednarczyk, specjalistka chirurg ogólny. Staż naukowy ukończyła w Szpitalu im. Floriana Ceynowy w Wejherowie, a doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Chirurgii w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Specjalizuje się m.in. w leczeniu operacyjnym przepuklin - wykonała ponad 540 operacji tego rodzaju. Wszystkie operacje przepuklin przeprowadza metodą beznapięciową, czyli z wszczepieniem materiału syntetycznego (siatki polipropylenowej). Zaopatruje przepukliny brzuszne pooperacyjne, pępkowe, w kresie białej oraz pachwinowe i mosznowe.

W Gdańsku, który znajduje się około 21 kilometrów od Gdyni, operacje przepukliny brzusznej wykonuje lek. med. Jarosław Małys, specjalista chirurg ogólny i proktolog. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada certyfikat uczestnictwa w Pracach Polskiego Klubu Przepuklinowego. Ukończył również specjalistyczny kurs z zakresu chirurgii przepuklin przedniej ściany brzucha. W leczeniu przepuklin powłok brzusznych operuje metodą z wykorzystaniem siatki syntetycznej lub tkanek własnych chorego (drugą metodę stosuje w przypadku małych przepuklin, gdy średnica wrót nie przekracza 5 centymetrów). Zaopatruje także przepukliny powłok brzusznych pooperacyjne (z użyciem siatki lub bez), przepukliny nawrotowe (najczęściej z użyciem siatki) oraz przepukliny pachwinowe (z wykorzystaniem siatki).

Cena leczenia operacyjnego przepukliny brzusznej w Gdyni i w Alicante

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

W Gdyni za zaopatrzenie przepukliny pępkowej z użyciem siatki zapłacić trzeba około 3 000 złotych, natomiast w Hospital Internacional Medimar w Alicante (w Hiszpanii) cena takiej operacji wynosi 2 144 euro, czyli około 9 000 złotych.

Operacje przepukliny brzusznej - ceny w Gdyni na tle innych miast

  • Wrocław od 3 000 zł do 6 500 zł
  • Łódź od 2 400 zł do 6 000 zł
  • Kraków od 3 000 zł do 6 300 zł
  • Częstochowa od 2 500 zł do 4 000 zł
  • Tychy od 2 500 zł do 3 100 zł
  • Lublin od 4 000 zł
  • Lubin od 3 800 zł do 5 100 zł
  • Poznań od 5 000 zł
  • Warszawa od 4 200 zł
  • Katowice od 5 950 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje przepukliny brzusznej w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska