Operacje przepukliny kresy białej Katowice

Synonimy: operacja przepukliny linii białej, operacja rozstępu kresy białej nadbrzusza,

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje przepukliny kresy białej Katowice - informacje

Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan Śródoperacyjny Rtg cyfrowy w Klinice Mazan

Przepuklina kresy białej (łac. hernia linea albae) jest jedną z najczęściej występujących przepuklin brzusznych. Wśród jej objawów wymienia się m.in. podłużne uwypuklenie powłok w linii środkowej brzucha oraz ból pojawiający się w momencie napinania powłok brzusznych. W przypadku małych przepuklin operacje wykonywane są bez użycia siatki, natomiast do większych przepuklin stosuje się siatki z tworzywa sztucznego. Zabiegi przeprowadzane są także metodą laparoskopową. Po zabiegu zalecana jest codzienna zmiana opatrunku oraz chronienie rany przez zamoczeniem (zaleca się kąpiel pod prysznicem). Przez pierwszy miesiąc po operacji należy unikać dźwigania (nie przestrzeganie zalecenia może prowadzić do nawrotu przepukliny).

Leczenie operacyjne przepukliny kresy białej w Katowicach

Operacje przepukliny kresy białej w Łaziskach Górnych przeprowadzić można w Klinice Atena Clinic. Zabieg przeprowadzany jest metodą klasyczną, w znieczuleniu miejscowym lub przewodowym. Może zostać wykonany zarówno z użyciem siatki polipropylenowej, jak i bez niej. Oferta placówki, oprócz operacji przepukliny kresy białej, obejmuje zabiegi lecznicze przepuklin pępkowych, udowych, pachwinowych oraz pooperacyjnych.

W swojej ofercie operacje przepukliny linii białej posiada także Specjalistyczny Szpital “Silesia-Med” w Grzawie. Placówka powstała w 1994 roku i od tego momentu zostało w niej przeprowadzonych prawie 19 000 operacji z zakresu chirurgii ogólnej. Jej oferta obejmuje zarówno operacje przepukliny kresy białej metodą tradycyjną (bez siatki), jak i operacje przepukliny metodą tradycyjną (z siatką). Procedura przeprowadzona może zostać również metodą laparoskopową.

W Katowicach operacje przepukliny kresy białej wykonuje również dr n. med. Michał Dyaczyński, chirurg ogólny. Doświadczenie zdobywał m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach oraz Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach na Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej. Uczestniczył w wielu konferencjach i sympozjach z zakresu operacyjnego leczenia przepuklin, w tym w IX Konferencji pt. “Zaawansowane Operacje Laparoskopowe”. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Zabiegi przeprowadza metodą laparoskopową, wykonuje również operacje przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki.

Cena operacyjnego zaopatrywania przepukliny kresy białej w Katowicach i w Warrington

Gabinet zabiegowy w AVIMED Gabinet zabiegowy w AVIMED

W Katowicach za operację przepukliny kresy białej zapłacić trzeba około 2 500 złotych. Za granicą procedura ta jest znacznie droższa: przykładowo, w Spire Cheshire Hospital w Warrington (w Wielkiej Brytanii) jej cena wynosi około 2 350 funtów brytyjskich, czyli ponad 13 000 złotych.

Operacje przepukliny kresy białej - ceny w Katowicach na tle innych miast

  • Katowice od 3 650 zł do 5 200 zł
  • Kraków od 4 500 zł do 4 700 zł
  • Częstochowa od 2 000 zł do 3 000 zł
  • Warszawa od 2 800 zł do 4 300 zł
  • Gdańsk od 3 780 zł do 4 060 zł
  • Wrocław od 3 000 zł do 3 500 zł
  • Tychy od 2 800 zł do 3 100 zł
  • Toruń od 4 000 zł do 5 000 zł
  • Łódź od 2 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje przepukliny kresy białej w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu operacje przepukliny kresy białej w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska