Operacje przepukliny pachwinowej Łódź

Synonimy: przepuklina pachwinowa

Filtruj wyniki
Łódźul. Mokra 4

Centrum Medyczne Med-Gastr

ocena 4.5 / 5 (5 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... 3 000 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej laparoskopowo... 5 000 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatk... 4 000 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z... 6 000 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  od 130 zł
Łódźul. Gdańska 26

Euromed

ocena 4.5 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... od 3 500 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej laparoskopowo... 5 600 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatk...zadzwoń
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z...zadzwoń
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje przepukliny pachwinowej Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Med-Gastr Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Med-Gastr

Przepuklina pachwinowa to miękkie uwypuklenie w okolicy pachwiny, będące efektem przemieszczenia się trzewi wskutek osłabienia tkanki łącznej lub w następstwie powikłań gojenia. Najczęściej występujące w tej okolicy przepukliny to przepukliny pachwinowe skośne, proste i udowe. Leczenie przepukliny pachwinowej jest wyłącznie operacyjne, a metody chirurgiczne obejmują operacje klasyczne napięciowe (bez użycia siatki) i beznapięciowe (z użyciem siatki) oraz metody laparoskopowe, takie jak operacja przezbrzuszna przedotrzewnowa, endoskopowa operacja zewnątrzotrzewnowa i laparoskopowa metoda śródotrzewnowa.

Operacja przepukliny pachwinowej w Łodzi - gdzie można udać się na zabieg

Przepukliny pachwinowe i brzuszne operuje prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i specjalista chirurgii onkologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako asystent II Kliniki Chirurgii WAM, starszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej szpitala MSWiA w Łodzi czy adiunkt Kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej, Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada certyfikat w zakresie nowych technik w chirurgii przepuklin szycia powłoki jamy brzusznej. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Klubu Przepuklinowego.

Operacje przepukliny pachwinowej, przepukliny udowej oraz mosznowej przeprowadza także zespół Oddziału Chirurgii Jednego Dnia NZOZ Mikomed. Zabieg wykonywany jest tu w znieczuleniu przewodowym, miejscowym lub ogólnym i polega na wypreparowaniu worka przepuklinowego oraz plastyce powłok tkankami własnymi lub materiałem syntetycznym. Zakres chirurgii przepuklin obejmuje tu również przepuklinę lędźwiową, pępkową i okołopępkową oraz kresy białej.

Nowoczesne technologie stosowane zarówno w diagnostyce, jak i w leczeniu przepuklin, oferuje zespół specjalistów Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Salve. Szeroki zakres leczenia przepuklin w zakresie jednostki obejmuje m.in. przepuklinę pachwinową jedno- i obustronną, leczoną kilkoma technikami, w tym sposobem Lichtensteina (metoda otwarta, klasyczna) oraz metodą laparoskopową TAPP. Operacja wykonywana jest z użyciem syntetycznej siatki, wzmacniającej ściany kanału pachwinowego, którą umieszcza się w pachwinie od strony jamy brzusznej. Powyższe procedury wykonywane są w znieczuleniu przewodowym, miejscowym lub ogólnym, a chirurgia przepuklin obejmuje tu również przepukliny brzuszne i udowe. 

Ile kosztuje operacja przepukliny pachwinowej w Łodzi i w Ontario (Kanada)

Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

The Shouldice Hospital oferuje zabieg operacyjnego leczenia przepukliny pachwinowej w cenie 2 300 $ (8 740 zł). Tymczasem ceny zabiegów naprawczych przepukliny pachwinowej w Łodzi zaczynają się od 2 800 zł.

Operacje przepukliny pachwinowej - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 2 000 zł do 6 000 zł
 • Wrocław od 2 700 zł do 7 200 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 4 400 zł
 • Poznań od 3 300 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 800 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Katowice od 2 600 zł do 10 100 zł
 • Bydgoszcz od 2 900 zł do 8 000 zł
 • Tychy od 2 800 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 3 490 zł do 6 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje przepukliny pachwinowej w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu operacje przepukliny pachwinowej w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska