Operacje przepukliny pachwinowej Lublin

Synonimy: przepuklina pachwinowa

Filtruj wyniki
Lublin  ul. Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21

Żagiel Med Szpital

ocena 4.7 / 5 (26 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo ładnie wykończony wewnątrz, brak "szpitalnego" zapachu co było dla mnie bardzo ważne. Opieka na wielki plus, co chwila zaglądano i pytano czy wszystko w porządku, czy czegoś nie brakuje." 

Operacje przepukliny pachwinowej Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Przepuklina pachwinowa wymaga leczenia operacyjnego. Obecnie najczęściej zabieg jej zaopatrzenia przeprowadza się metodami beznapięciowymi, czyli z wszyciem syntetycznej siatki, która ma na celu uniemożliwienie nawrotu schorzenia. Procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, podpajęczynówkowym lub ogólnym.

Zaopatrzenie przepukliny pachwinowej w Lublinie – gdzie można udać się na zabieg

Operację przepukliny pachwinowej wykonać może dr n. med. Wiesław Pesta, specjalista chirurg ogólny, który doświadczenie zdobywał jako koordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Specjalizuje się m.in. w operacjach przepuklin pachwinowych i brzusznych, które wykonuje metodami beznapięciowymi (z wszczepieniem syntetycznej siatki). Przepuklinę pachwinową zaopatruje techniką laparoskopową, udać się do niego można również na inne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, w tym na laparoskopię zwiadowczą, laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego oraz wycięcie gruczołu tarczowego.

Na zaopatrzenie przepukliny pachwinowej w Lublinie udać się można również do dr n. med. Jacka Jesipowicza, specjalisty chirurgii ogólnej i proktologii. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a operację przepukliny pachwinowej wykonuje techniką laparoskopową z wszczepieniem siatki polipropylenowej od środka brzucha. Przeprowadza również operacje przepuklin brzusznych. Jego oferta obejmuje ponadto całą gamę zabiegów z zakresu proktologii, w tym radykalną operację guzków krwawniczych, dywulsję szczeliny odbytu, operację przetoki odbytu, jednoczasowe wycięcie fałdu anodermalnego z polipektomią I stopnia oraz plastykę wypadania odbytu.

Operacje przepukliny pachwinowej przeprowadzane są także w Szpitalu Specjalistycznym Centrum Medycznego Sanitas. Placówka jest nowoczesnym ośrodkiem zabiegowym, w którym świadczona jest szeroka gama usług z zakresu chirurgii ogólnej, a oprócz zaopatrywania przepukliny pachwinowej wykonuje się w niej również operacje przepukliny pępkowej. Do ośrodka udać się można także na laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego, laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT, miniflebektomię oraz skleroterapię. Oferta Szpitala obejmuje ponadto zabiegi proktologiczne, w tym kriodestrukcję szczeliny odbytu oraz usuwanie hemoroidów.

Cena operacji przepukliny pachwinowej jednostronnej w Lublinie w Barcelonie

Sprzęt medyczny w Żagiel Med Szpital Sprzęt medyczny w Żagiel Med Szpital

W Lublinie za leczenie operacyjne przepukliny pachwinowej jednostronnej zapłacić trzeba około 3 000 złotych. Za granicą cena przeprowadzenia takiej samej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Clínica Diagonal w Barcelonie wynosi ona 3 500 euro, czyli ponad 15 000 złotych.

Operacje przepukliny pachwinowej - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 4 500 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 7 200 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 6 000 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 4 400 zł
 • Poznań od 3 300 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 800 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 2 600 zł do 10 100 zł
 • Gdańsk od 3 490 zł do 6 200 zł
 • Tychy od 2 800 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 900 zł do 8 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje przepukliny pachwinowej w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu operacje przepukliny pachwinowej w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska