Operacje przepukliny pachwinowej Lublin i okolice

Synonimy: przepuklina pachwinowa

Filtruj wyniki

Operacje przepukliny pachwinowej Lublin - informacje

Przepuklina pachwinowa wymaga leczenia operacyjnego. Obecnie najczęściej zabieg jej zaopatrzenia przeprowadza się metodami beznapięciowymi, czyli z wszyciem syntetycznej siatki, która ma na celu uniemożliwienie nawrotu schorzenia. Procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, podpajęczynówkowym lub ogólnym.

Zaopatrzenie przepukliny pachwinowej w Lublinie – gdzie można udać się na zabieg

Operację przepukliny pachwinowej wykonać może dr n. med. Wiesław Pesta, specjalista chirurg ogólny, który doświadczenie zdobywał jako koordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Specjalizuje się m.in. w operacjach przepuklin pachwinowych i brzusznych, które wykonuje metodami beznapięciowymi (z wszczepieniem syntetycznej siatki). Przepuklinę pachwinową zaopatruje techniką laparoskopową, udać się do niego można również na inne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, w tym na laparoskopię zwiadowczą, laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego oraz wycięcie gruczołu tarczowego.

Na zaopatrzenie przepukliny pachwinowej w Lublinie udać się można również do dr n. med. Jacka Jesipowicza, specjalisty chirurgii ogólnej i proktologii. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a operację przepukliny pachwinowej wykonuje techniką laparoskopową z wszczepieniem siatki polipropylenowej od środka brzucha. Przeprowadza również operacje przepuklin brzusznych. Jego oferta obejmuje ponadto całą gamę zabiegów z zakresu proktologii, w tym radykalną operację guzków krwawniczych, dywulsję szczeliny odbytu, operację przetoki odbytu, jednoczasowe wycięcie fałdu anodermalnego z polipektomią I stopnia oraz plastykę wypadania odbytu.

Operacje przepukliny pachwinowej przeprowadzane są także w Szpitalu Specjalistycznym Centrum Medycznego Sanitas. Placówka jest nowoczesnym ośrodkiem zabiegowym, w którym świadczona jest szeroka gama usług z zakresu chirurgii ogólnej, a oprócz zaopatrywania przepukliny pachwinowej wykonuje się w niej również operacje przepukliny pępkowej. Do ośrodka udać się można także na laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego, laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT, miniflebektomię oraz skleroterapię. Oferta Szpitala obejmuje ponadto zabiegi proktologiczne, w tym kriodestrukcję szczeliny odbytu oraz usuwanie hemoroidów.

Cena operacji przepukliny pachwinowej jednostronnej w Lublinie w Barcelonie

W Lublinie za leczenie operacyjne przepukliny pachwinowej jednostronnej zapłacić trzeba około 3 000 złotych. Za granicą cena przeprowadzenia takiej samej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Clínica Diagonal w Barcelonie wynosi ona 3 500 euro, czyli ponad 15 000 złotych.

Operacje przepukliny pachwinowej - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Wrocław od 2 800 zł do 7 200 zł
 • Szczecin od 3 200 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 7 000 zł
 • Poznań od 3 300 zł do 6 000 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 2 500 zł do 10 100 zł
 • Gdańsk od 3 870 zł do 5 900 zł
 • Warszawa od 3 950 zł do 4 400 zł
 • Tychy od 2 800 zł do 5 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 700 zł do 8 000 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.