Filtruj wyniki
Wrocławul. Pilczycka 144-148

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

ocena 4.7 / 5 (30 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Czas oczekiwania na zabieg, koordynacja lekarzy i pielęgniarek, łatwość uzyskania informacji. Całość sprawia wrażenie (i tak jest), że wszystko jest w najlepszych rękach" 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacje przepukliny pępkowej Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Euromed Gabinet zabiegowy w Euromed

Operacja przepukliny pępkowej w przypadku dzieci wymaga oceny lekarza z uwagi na to, że może cofnąć się sama. Jeśli to nie nastąpi do około 4-5 roku życia, schorzenie wymaga interwencji chirurgicznej, podobnie jak u osób dorosłych, u których jest wskazaniem bezwzględnym. Zabieg polega na wprowadzeniu zawartości worka przepuklinowego z powrotem do jamy brzusznej. Następnie na wrota przepukliny nakłada się syntetyczną siatkę, utrzymującą jelita na swoim miejscu. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym.

Operacyjne leczenie przepukliny pępkowej we Wrocławiu

Zabiegi chirurgii jednego dnia, w tym operacje przepukliny pachwinowej, pępkowej i kresy białej, a ponadto  konsultacje specjalistyczne z zakresu chirurgii noworodka, dzieci małych i młodzieży oferuje lek. med. Maciej Krzeszewski, specjalista chirurgii dziecięcej. Swoją praktykę rozpoczynał w połowie lat 90., a poza diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych u dzieci posiada kwalifikacje w zakresie wykonywania badań obrazowych USG zarówno u małych pacjentów, jak i u dorosłych. Swoje zainteresowania zawodowe ukierunkował m.in. na chirurgię laparoskopową.

Operacje naprawcze w przypadku przepukliny pępkowej oferuje także 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ. W ramach Kliniki chirurgicznej działa Oddział Chirurgii Ogólnej, który wyspecjalizował się m.in. w laparoskopowym leczeniu kamicy pęcherzyka żółciowego, leczeniu operacyjnym chorób tarczycy oraz nadnerczy, a także w laparoskopowym leczeniu przepuklin brzusznych i pachwinowych z użyciem siatek. Rocznie jednostka przyjmuje blisko 5000 pacjentów, wykonując około 4000 zabiegów operacyjnych dużych i średnich w pełnym zakresie.

Operacje przepukliny pępkowej wykonuje również zespół Kliniki Chirurgii Małoinwazyjnej i Proktologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Jednostka zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem laparoskopowym żołądka i dwunastnicy, jelita grubego czy śledziony. Przepukliny pachwinowe, pępkowe i brzuszne są tu operowane metodami beznapięciowymi, a w ramach ostrego dyżuru wykonywane są m.in. zabiegi uwięźnięcia przepukliny bądź niedrożności jelit. Operacje przepuklin są także częścią oferty działającej w zakresie kliniki Chirurgii Małoinwazyjnej i Proktologicznej.

Cena operacji przepukliny pępkowej we Wrocławiu i w USA

Sala operacyjna w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Sala operacyjna w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny

Jak podaje AffordableHerniaSurgery.com, zabieg operacyjnego leczenia przepukliny pępkowej w ramach United Health Care wiąże się z wtdatkiem 3 750 $ (14 250 zł). We Wrocławiu tymczasem, ceny takiej operacji zaczynają się od 1 600 zł i nie przekraczają kwoty 4 000 zł.  

Operacje przepukliny pępkowej - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Warszawa od 2 900 zł do 6 000 zł
 • Poznań od 2 900 zł do 4 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 5 500 zł
 • Katowice od 2 600 zł do 5 200 zł
 • Kraków od 2 500 zł do 4 700 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 4 000 zł
 • Tychy od 200 zł do 3 100 zł
 • Bydgoszcz od 2 700 zł do 4 200 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa operacje przepukliny pępkowej we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu operacje przepukliny pępkowej w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska