Optimum Klinika Głowy i Szyi

ocena 4.7 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Optimum Klinika Głowy i Szyi Recepcja, poczekalnia Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet zabiegowy Optimum Klinika Głowy i Szyi Wnętrza, wystrój Optimum Klinika Głowy i Szyi Recepcja, poczekalnia Optimum Klinika Głowy i Szyi Zabieg, operacja Optimum Klinika Głowy i Szyi Recepcja, poczekalnia Optimum Klinika Głowy i Szyi Pacjenci Optimum Klinika Głowy i Szyi Zabieg, operacja Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet zabiegowy Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet zabiegowy Optimum Klinika Głowy i Szyi Zabieg, operacja Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet zabiegowy Optimum Klinika Głowy i Szyi Aparatura, sprzęt zabiegowy Optimum Klinika Głowy i Szyi Aparatura, sprzęt zabiegowy Optimum Klinika Głowy i Szyi Aparatura, sprzęt zabiegowy Optimum Klinika Głowy i Szyi Sprzęt medyczny Optimum Klinika Głowy i Szyi Zabieg, operacja Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Pacjenci Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Leczenie, terapia Optimum Klinika Głowy i Szyi Pacjenci Optimum Klinika Głowy i Szyi Recepcja, poczekalnia Optimum Klinika Głowy i Szyi Recepcja, poczekalnia Optimum Klinika Głowy i Szyi Recepcja, poczekalnia Optimum Klinika Głowy i Szyi Wnętrza, wystrój Optimum Klinika Głowy i Szyi Wnętrza, wystrój Optimum Klinika Głowy i Szyi Wnętrza, wystrój Optimum Klinika Głowy i Szyi Optimum Klinika Głowy i Szyi - logo

Informacje ogólne o Optimum Klinika Głowy i Szyi

Optimum Klinika Głowy i Szyi to warszawskie centrum diagnostyki i leczenia schorzeń rejonu głowy i szyi. Naszym pacjentom, zarówno dorosłym jak i dzieciom, oferujemy szeroką gamę badań i zabiegów, które kompleksowo rozwiązują problemy górnych dróg oddechowych oraz narządów głowy i szyi. W ofercie kliniki znajdują się także usługi z dziedziny medycyny estetycznej.

Oferujemy profesjonalne badania diagnostyczne, leczenie zachowawcze oraz chirurgiczne. Specjalizujemy się w laryngologii i chirurgii endoskopowej, która jest najmniej inwazyjną formą zabiegu chirurgicznego. Dzięki temu pacjent znacznie szybciej wraca do zdrowia i zgłasza lepsze samopoczucie niemal od razu po zabiegu. Jako jedna z niewielu klinik w Polsce przeprowadzamy endoskopową ocenę górnych dróg oddechowych w trakcie jednej wizyty. Jesteśmy jedynym niepublicznym ośrodkiem w województwie mazowieckim, w którym wykonywany jest endoskopowy zabieg okolic ślinianek podżuchwowych i przyusznych.

Optimum to klinika wielospecjalistyczna, zatem współpracujemy z lekarzami z różnych dziedzin medycyny, m.in. z zakresu: dermatologii, laryngologii (w tym laryngologii onkologicznej) i otorynolaryngologii, a także audiologii i foniatrii,. Przyjmują u nas również specjaliści w obrębie ultrasonografii, endokrynologii i alergologii oraz medycyny estetycznej. Dzięki temu możemy zaoferować pacjentom indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego problemu zdrowotnego okolicy głowy i szyi.

Specjalnością kliniki Optimum jest laryngologia i otorynolaryngologia. W trakcie konsultacji lekarskiej przeprowadzany jest wywiad lekarski oraz szereg badań potrzebnych do postawienia prawidłowej diagnozy. Lekarz wykonuje widoczne dla pacjenta badanie endoskopowe, mikroskopowe lub fiberoendoskopowe. Prowadzi również fotograficzną dokumentację zmian chorobowych, dzięki której kontrolowane są zmiany w trakcie kolejnych etapów leczenia.

Pomoc znajdą u nas pacjenci skarżący się na przewlekłą chrypkę i inne zaburzenia głosu, chrapanie i bezdech nocny, bóle gardła w trakcie przełykania i krwawienie z nosa, a także osoby borykające się z częstymi zapaleniami migdałków, zaburzeniami słuchu, alergią i problemami skórnymi twarzy (np.trądzik, znamiona). Leczymy również zaburzenia hormonalne, wady wrodzone oraz wiele innych problemów obejmujących narządy głowy i szyi.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

W celu zapewnienia naszym pacjentom możliwie najwyższego komfortu w trakcie pobytu w naszej klinice przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień. 

  • Nowoczesny budynek – konsultacje i zabiegi przeprowadzamy w nowoczesnej placówce wyposażonej m.in. w windę. W poczekalni znajduje się TV, dzięki czemu pacjenci mogą skrócić sobie czas oczekiwania oglądaniem telewizji.
  • Komfortowe gabinety – przyjmujemy chorych w komfortowych, w pełni wyposażonych gabinetach, w których mają pewność, że znajdują się pod opieką profesjonalistów.
  • Dogodne formy płatności – wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom odwiedzających nas pacjentów, umożliwiliśmy im opłacenie leczenia nie tylko gotówką, lecz również kartą.
  • Parking dla pacjentów – osoby, które przyjechały do nas własnym samochodem, mogą pozostawić go na parkingu znajdującym się przy ośrodku (z wjazdem od ul. Rydygiera).

Osiągnięcia i certyfikaty Optimum Klinika Głowy i Szyi

Naszym największym atutem jest doświadczenie i wiedza kadry medycznej. Współzałożyciele kliniki to znakomicie wykwalifikowani lekarze. Dr n. med. Paweł Szwedowicz przeszedł szereg zagranicznych staży, w tym jeden w Londynie – w Klinice Otolaryngologii Guy’s & St.Thomas’ Hospital. Drugi współzałożyciel ośrodka, dr n. med. Norbert Górski, zdał egzamin z zakresu chirurgii plastycznej twarzy w Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS). Ów egzamin był zwieńczeniem dwuletniej pracy w ramach stypendium oferowanego przez American Board of Facial Plastic and Reconstructive Surgery w Waszyngtonie.

Również współpracujący z kliniką lekarze to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Każdy z nich ma na koncie wiele ukończonych szkoleń, staży i stypendiów. Ponadto wielu z nich prowadzi badania naukowe, publikowane w Polsce i na świecie.

Na naszej stronie internetowej dostępne są publikacje na temat naszej kliniki (Puls Medycyny) oraz wywiad ze współzałożycielem kliniki Optimum, dr. n. med. Norbertem Górskim, udzielony Gazecie Wyborczej.

Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet Optimum Klinika Głowy i Szyi

Filmy Optimum Klinika Głowy i Szyi

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.