4,5 / 5  - 1325 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Optimum Klinika Głowy i Szyi jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Optimum Klinika Głowy i Szyi

W klinice Optimum specjalizujemy się przede wszystkim w laryngologii i otorynolaryngologii. Wykonujemy diagnostyczny zabieg endoskopowy oceniający górne drogi oddechowe, zabiegi endoskopowe w obrębie ślinianek podżuchwowych i przyusznych, endoskopowe udrożnienie zatok przynosowych, zwane balonoplastyką oraz wiele innych minimalnie inwazyjnych zabiegów. W celu postawienia dokładnej diagnozy przeprowadzamy nieinwazyjne badania: USG, tomografię komputerową, a także badania słuchu i głosu, testy alergiczne oraz pełną diagnostykę laboratoryjną.

Pacjentom cierpiącym na bezdechy nocne i problem chrapania oferujemy m.in.: plastykę podniebienia lub małżowin nosowych z zastosowaniem termoablacji, zabieg likwidujący chrapanie techniką Pillars oraz zmniejszenie masy migdałków podniebiennych. W przewlekłym zapaleniu zatok stosujemy metodę FESS – funkcjonalną endoskopową chirurgię zatok przynosowych, w trakcie której zmniejszamy objawy zapalenia zatok przynosowych oraz usuwamy polipy nosa. W przypadku opornego na leczenie zachowawcze zapalenia ucha stosujemy drenaż wentylacyjny jam bębenkowych, a w przypadku uszkodzenia błony bębenkowej – jej rekonstrukcję.

W ramach medycyny estetycznej wykonujemy zabiegi redukujące zmarszczki i poprawiające ogólny wygląd skóry twarzy i szyi, takie jak: terapia z użyciem toksyny botulinowej (stosowana również w leczeniu nadpotliwości), wypełnienia z zastosowaniem kwasu hialuronowego i preparatów kolagenu, stymulacje z wstrzyknięciem kwasu polimlekowego, mezoterapia oraz peelingi chemiczne z wykorzystaniem kwasów. Przeprowadzamy zabiegi odmładzające z użyciem lasera frakcyjnego CO2. Wykorzystujemy go również przy usuwaniu znamion skórnych.