ocena 4.7 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

W klinice Optimum specjalizujemy się przede wszystkim w laryngologii i otorynolaryngologii. Wykonujemy diagnostyczny zabieg endoskopowy oceniający górne drogi oddechowe, zabiegi endoskopowe w obrębie ślinianek podżuchwowych i przyusznych, endoskopowe udrożnienie zatok przynosowych, zwane balonoplastyką oraz wiele innych minimalnie inwazyjnych zabiegów. W celu postawienia dokładnej diagnozy przeprowadzamy nieinwazyjne badania: USG, tomografię komputerową, a także badania słuchu i głosu, testy alergiczne oraz pełną diagnostykę laboratoryjną.

Pacjentom cierpiącym na bezdechy nocne i problem chrapania oferujemy m.in.: plastykę podniebienia lub małżowin nosowych z zastosowaniem termoablacji, zabieg likwidujący chrapanie techniką Pillars oraz zmniejszenie masy migdałków podniebiennych. W przewlekłym zapaleniu zatok stosujemy metodę FESS – funkcjonalną endoskopową chirurgię zatok przynosowych, w trakcie której zmniejszamy objawy zapalenia zatok przynosowych oraz usuwamy polipy nosa. W przypadku opornego na leczenie zachowawcze zapalenia ucha stosujemy drenaż wentylacyjny jam bębenkowych, a w przypadku uszkodzenia błony bębenkowej – jej rekonstrukcję.

W ramach medycyny estetycznej wykonujemy zabiegi redukujące zmarszczki i poprawiające ogólny wygląd skóry twarzy i szyi, takie jak: terapia z użyciem toksyny botulinowej (stosowana również w leczeniu nadpotliwości), wypełnienia z zastosowaniem kwasu hialuronowego i preparatów kolagenu, stymulacje z wstrzyknięciem kwasu polimlekowego, mezoterapia oraz peelingi chemiczne z wykorzystaniem kwasów. Przeprowadzamy zabiegi odmładzające z użyciem lasera frakcyjnego CO2. Wykorzystujemy go również przy usuwaniu znamion skórnych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Optimum Klinika Głowy i Szyi jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska