ocena 4.3 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 15:00
wtorek
9:00 - 15:00
środa
9:00 - 15:00
czwartek
9:00 - 15:00
piątek
9:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Szpital Optomed® gwarantuje pełen zakres usług okulistycznych, w tym kompleksową diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz  specjalistyczne  zabiegi chirurgiczne.

Wykonujemy optyczną koherentną tomografię siatkówki (OCT), cyfrową angiografię fluoresceinową i badamy pole widzenia (perymetria). Wśród oferowanych przez nas badań diagnostycznych znajduje się również topografia rogówki, tonometria (pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego) oraz komputerowa ocena ostrości wzroku na podstawie pomiaru krzywizny rogówki i soczewki układu optycznego oka (autorefraktometria). Ponadto przeprowadzamy precyzyjne badania ultrasonograficzne, ocenę dna oka i pachymetrię.

Korygujemy wady wzroku, starannie dobierając indywidualnie dla każdego pacjenta okulary oraz soczewki kontaktowe i ortokorekcyjne. Posiadamy doświadczenie w stosowaniu techniki ortokorekcji wady wzroku, będącej doskonałym sposobem na wyrównanie krótkowzroczności i astygmatyzm (soczewki kontaktowe twarde zakładane tylko na noc).

Jesteśmy specjalistami w leczeniu zaćmy (fakoemulsyfikacja), zeza i jaskry. U pacjentów ze stożkiem rogówki stosujemy technikę crosslinking (wzmacniające i usztywniające rogówkę naświetlanie ultrafioletem) oraz wysoce zaawansowaną metodę wszczepiania pierścieni śródrogówkowych INTAX, natomiast zwyrodnienie plamki żółtej (AMD) leczymy iniekcjami wewnątrzgałkowymi z zastosowaniem  sprawdzonych i bezpiecznych preparatów Lucentis i Eylea.

Mogą się do nas zwrócić również osoby ze schorzeniami dróg łzowych oraz pacjenci wymagający operacji plastycznych okolic oczu. Specjalizujemy się także w protetyce i epiprotetyce oka. Oferujemy m.in. plomby oczodołowe biointegrujące (ruchome protezy oka), wprowadzane do oczodołu nawet wiele lat po utracie gałki ocznej, przeprowadzamy również implantację plomb u dzieci z  wrodzonym brakiem gałki ocznej.  

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych w Chorzowie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Onkologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska