OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych

ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 15:00
wtorek
9:00 - 15:00
środa
9:00 - 15:00
czwartek
9:00 - 15:00
piątek
9:00 - 15:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

Rejestracja wizyt w OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych z pomocą naszego konsultanta
pod numerem tel. 32 661pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

OPTOMED Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych na mapie

Szpital jest położony przy drodze krajowej nr 79 (przy trasie Katowice – Bytom) i w niedalekiej odległości (ok. 20 minut spacerem) od Parku Śląskiego – jednego z największych parków miejskich w Europie. Taka lokalizacja jest dogodna zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak również korzystających z komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek Chorzów Chopina (linie: 6, 840, T6, T11, T19, T33) mieści się zaledwie 15 metrów od naszej placówki. W pobliżu znajdują się również główne szlaki komunikacyjne (A1 i A4), Dworzec Główny w Katowicach (6 km) oraz międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice (26 km).

Czytaj więcej
Chorzów, ul. Katowicka 50

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska