4,5 / 5  - 85 ocen »
Klinika ORCHID Centrum Zdrowia i Urody Klinika ORCHID Centrum Zdrowia i Urody Klinika ORCHID Centrum Zdrowia i Urody Klinika ORCHID Centrum Zdrowia i Urody Klinika ORCHID Centrum Zdrowia i Urody Klinika ORCHID Centrum Zdrowia i Urody Klinika ORCHID Centrum Zdrowia i Urody Klinika ORCHID Centrum Zdrowia i Urody Klinika ORCHID Centrum Zdrowia i Urody ORCHID Centrum Zdrowia i Urody - logo

Informacje ogólne o ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

Centrum Zdrowia i Urody Orchid to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta, w którym kompleksowo dbamy o Państwa wygląd, witalność i samopoczucie. Znajdujemy się w Sopocie, zaledwie kilkadziesiąt metrów od morza i piaszczystej plaży, więc wizyta w naszym Centrum może stanowić doskonałą okazję, aby wypocząć i zwiedzić miasto.

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną, w której stosujemy najbardziej aktualne procedury medyczne, wykorzystując wysokiej klasy certyfikowany sprzęt. Posiadamy m.in. skuteczny laser Fotona Spectro SP, dzięki któremu pomagamy uporać się pacjentkom z krępującym problemem nietrzymania moczu.

W walce z otyłością stosujemy opaskę żołądkową LAP-BAND™ AP oraz balon wewnątrzżołądkowy Orbera ™. Naszym pacjentom oferujemy bogaty zakres konsultacji oraz zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz dermatologii, a także urologii, gastrologii oraz chirurgii ogólnej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy gabinety konsultacyjno-zabiegowe oraz nowoczesną salę zabiegową, w której wykonujemy operacje w ramach chirurgii jednego dnia, dzięki którym pacjent może wrócić do domu już po kilku godzinach od zabiegu. Dla osób, które po operacji wolą pozostać w klinice, przygotowaliśmy luksusowe pokoje z całodobową opieką lekarsko-pielęgniarską. W sali pooperacyjnej czekają na Państwa udogodnienia w postaci telewizora, bezprzewodowego internetu oraz kardiomonitora. Gwarantujemy także wyżywienie w postaci pysznego cateringu.

Posiadamy własne laboratorium, w którym przeprowadzamy badania diagnostyczne, co bardzo usprawnia pracę lekarzowi, a pacjentowi pozwala zaoszczędzić czas.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy pracujący u nas lekarze świadczą usługi najwyższej jakości, dlatego grono odwiedzających nas pacjentów – zarówno z kraju, jak i zagranicy – stale rośnie.

W trosce o Państwa komfort umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabiegi na dogodne raty.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wyposażenie naszej kliniki spełnia najwyższe standardy oraz posiada wymagane certyfikaty i atesty. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo oraz skuteczność. Wśród posiadanych przez nas urządzeń znajdują się m.in.:

  • Kardiomonitory – specjalistyczne urządzenie medyczne pozwalające na monitorowanie oraz rejestrowanie parametrów życiowych pacjenta przez całą dobę.
  • USG z funkcją Doppler – urządzenie pozwalające wykonać badanie ultrasonograficzne układu krążenia. Sprzęt wykorzystuje zmiany częstotliwości fal ultradźwiękowych, dzięki czemu umożliwia określenie kierunku i prędkości przepływu krwi.
  • Laser Fotona Spectro SP – system laserowy pozwalający na wykonywanie szerokiego zakresu zabiegów w postaci m.in. leczenia nietrzymania moczu, redukcji blizn i owłosienia oraz fotoodmładzania. Komfort podczas zabiegu zapewnia głowica chłodząca.
  • Endoskop – sprzęt służący do przeprowadzania badań i zabiegów. Umożliwia oglądanie wewnętrznych ścian narządów. Za jego pomocą wykonuje się m.in. gastro- i kolonoskopię.

Udogodnienia dla pacjentów

Dbając o Państwa komfort i wygodę, przygotowaliśmy liczne udogodnienia:

  • Komfortowa sala pooperacyjna – po zabiegu pacjent przebywa w komfortowo urządzonej i wyposażonej sali, w której znajdują się kardiomonitory oraz indywidualne TV.
  • Całodobowa opieka pielęgniarska – osoby przebywające w naszej klinice po zabiegu mają do dyspozycji przez całą dobę wykwalifikowaną opiekę pielęgniarską i lekarską, która odpowie na wszelkie pytania oraz pomoże w jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności.
  • Bezprzewodowy internet – na terenie obiektu udostępniamy bezprzewodowy, bezpłatny internet Wi-Fi.
  • Catering – dla pacjentów przebywających u nas po zabiegu przygotowaliśmy smaczne posiłki.
  • Wygodne formy płatności – umożliwiamy rozłożenie płatności za zabieg na dogodne raty.

Osiągnięcia i certyfikaty ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

Nasi lekarze to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami. Dr hab. n. med. Jerzy Jankau został uhonorowany „Laurem Pacjenta 2012” w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym, co stanowi dobitne potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych przez niego usług. Ponadto lekarz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Dr hab. n. med. Maciej Śmietański, chirurg, jest autorem i współautorem ponad 36 prac naukowych z zakresu leczenia przepuklin.W2005 roku podczas Kongresu Europejskiego Towarzystwa Przepuklinowego w Turynie otrzymał nagrodę za dokonania naukowe. Jest także kierownikiem finansowanego przez Unię Europejską programu HAL 2010,  którego celem jest poprawa jakości leczenia przepuklin brzusznych w Polsce.