ocena 4.6 / 5 (41 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszej klinice kompleksowo dbamy o Państwa zdrowie, urodę i komfort życia. Do dyspozycji pacjentów są lekarze zajmujący się dermatologią, medycyną estetyczną, chirurgią plastyczną, a także urologią, gastrologią i chirurgią ogólną. Pomagamy pozbyć się problemów z nietrzymaniem moczu, otyłością oraz chorobami żył. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne z zakresu tzw. chirurgii jednego dnia, dzięki czemu nasi pacjenci mogą w ciągu 24 godzin powrócić do domu. Przeprowadzamy USG Doppler oraz badania laboratoryjne. Ponadto rozwiązujemy problemy związane z chorobami żył.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów laparoskopowych, wśród których można znaleźć gastroskopię i kolonoskopię. Na życzenie pacjenta możemy przeprowadzić te zabiegi, wykorzystując analgosedację, czyli znieczulenie dożylne składające się ze środków uspokajających i nasennych.

Pełną ofertę usług znajdą Państwo w cenniku poniżej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane ORCHID Centrum Zdrowia i Urody w Sopocie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik ORCHID Centrum Zdrowia i Urody jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska