4,5 / 5  - 85 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w ORCHID Centrum Zdrowia i Urody w Sopocie, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik ORCHID Centrum Zdrowia i Urody jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

W naszej klinice kompleksowo dbamy o Państwa zdrowie, urodę i komfort życia. Do dyspozycji pacjentów są lekarze zajmujący się dermatologią, medycyną estetyczną, chirurgią plastyczną, a także urologią, gastrologią i chirurgią ogólną. Pomagamy pozbyć się problemów z nietrzymaniem moczu, otyłością oraz chorobami żył. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne z zakresu tzw. chirurgii jednego dnia, dzięki czemu nasi pacjenci mogą w ciągu 24 godzin powrócić do domu. Przeprowadzamy USG Doppler oraz badania laboratoryjne. Ponadto rozwiązujemy problemy związane z chorobami żył.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów laparoskopowych, wśród których można znaleźć gastroskopię i kolonoskopię. Na życzenie pacjenta możemy przeprowadzić te zabiegi, wykorzystując analgosedację, czyli znieczulenie dożylne składające się ze środków uspokajających i nasennych.

Pełną ofertę usług znajdą Państwo w cenniku poniżej.