Bio Ortopeda - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
16:00 - 20:00
sobota
10:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Klinika Bio Ortopeda – Terapie Biologiczne zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz rehabilitacją układu ruchu w stanach po urazach, zabiegach chirurgicznych, a także w chorobach takich jak zwyrodnienia czy zespoły bólowe w przebiegu zwyrodnień kręgosłupa i stawów.

Oferujemy konsultacje u znakomitych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń stawów i układu kostnego. Prowadzimy diagnostykę obrazową (USG). Pacjentom, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogą dotrzeć do naszej placówki, proponujemy konsultacje i diagnostykę w ich domach.

Zajmujemy się leczeniem schorzeń stawów kolanowych, łokciowych (łokieć tenisisty) oraz biodrowych. Naszym priorytetem jest nie tylko zniwelowanie uciążliwych objawów, ale przede wszystkim wyeliminowanie przyczyny schorzenia. Podejmujemy się leczenia zarówno łagodnych zmian zwyrodnieniowych, jak i tych zaawansowanych, w tym również u pacjentów kwalifikowanych do zabiegu wszczepienia endoprotezy. Leczymy zmiany zapalne o różnej etiologii, także te będące konsekwencją reumatoidalnego zapalenia stawów. Ponadto prowadzimy terapię zespołów bólowych pleców będących konsekwencją zwyrodnień kręgosłupa.

Wykonujemy iniekcje z kwasu hialuronowego oraz punkcje stawowe. W naszym ośrodku mogą Państwo skorzystać z innowacyjnej terapii Orthokine®  – wysoce bezpiecznej i skutecznej metody, która przynosi znakomite rezultaty w hamowaniu objawów i postępu stanów zapalnych, spowalniając tym samym niszczenie tkanek i rozwój zmian zwyrodnieniowych. Terapia polega na wstrzyknięciu do miejsca objętego stanem zapalnym mieszaniny autologicznych białek pozyskanych z krwi pacjenta.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska