4,9 / 5  - 380 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne

Klinika Bio Ortopeda – Terapie Biologiczne zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz rehabilitacją układu ruchu w stanach po urazach, zabiegach chirurgicznych, a także w chorobach takich jak zwyrodnienia czy zespoły bólowe w przebiegu zwyrodnień kręgosłupa i stawów.

Oferujemy konsultacje u znakomitych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń stawów i układu kostnego. Prowadzimy diagnostykę obrazową (USG). Pacjentom, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogą dotrzeć do naszej placówki, proponujemy konsultacje i diagnostykę w ich domach.

Zajmujemy się leczeniem schorzeń stawów kolanowych, łokciowych (łokieć tenisisty) oraz biodrowych. Naszym priorytetem jest nie tylko zniwelowanie uciążliwych objawów, ale przede wszystkim wyeliminowanie przyczyny schorzenia. Podejmujemy się leczenia zarówno łagodnych zmian zwyrodnieniowych, jak i tych zaawansowanych, w tym również u pacjentów kwalifikowanych do zabiegu wszczepienia endoprotezy. Leczymy zmiany zapalne o różnej etiologii, także te będące konsekwencją reumatoidalnego zapalenia stawów. Ponadto prowadzimy terapię zespołów bólowych pleców będących konsekwencją zwyrodnień kręgosłupa.

Wykonujemy iniekcje z kwasu hialuronowego oraz punkcje stawowe. W naszym ośrodku mogą Państwo skorzystać z innowacyjnej terapii Orthokine®  – wysoce bezpiecznej i skutecznej metody, która przynosi znakomite rezultaty w hamowaniu objawów i postępu stanów zapalnych, spowalniając tym samym niszczenie tkanek i rozwój zmian zwyrodnieniowych. Terapia polega na wstrzyknięciu do miejsca objętego stanem zapalnym mieszaniny autologicznych białek pozyskanych z krwi pacjenta.