Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Ważna informacja

Prezentowany cennik ORTHOmedyk Centrum Artroskopii, Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej, Traumatologii Sportowej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w ORTHOmedyk Centrum Artroskopii, Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej, Traumatologii Sportowej

W centrum medycznym ORTHOmedyk wykonywane są zabiegi operacyjne z zastosowaniem techniki artroskopowej oraz klasycznej. Zajmujemy się również  endoprotezoplastyką, czyli wymianą stawu na sztuczny. Leczymy w ten sposób nie tylko stawy biodrowe, ale i kolanowe, łokciowe, ramienne i skokowe, stosując najnowocześniejsze implanty, w niektórych przypadkach w oparciu o indywidualnie wyprodukowane szablony, specjalne dla konkretnego stawu i przypadku. W naszej klinice leczymy także uszkodzenia więzadeł, niestabilności stawów, zmiany zwyrodnieniowe oraz zespoły bólowe.

Stosujemy również nowoczesne metody leczenia zachowawczego, m.in. ;

  • fala uderzeniowa ESWT, która skutecznie zwalcza chroniczny ból pourazowy, przeciążeniowy i zwyrodnieniowy w 80% do nawet 100%
  • zastrzyk z kwasu hialuronowego, który „smaruje i naoliwia” staw, odżywia i wzmacnia chrząstkę, poprawia ruchomość, a tym samym funkcję stawu.
  • Czynniki wzrostu – to pobrane z krwi pacjenta osocze bogatopłytkowe, które wstrzyknięte w miejsce uszkodzenia tkanek stymuluje procesy naprawcze, przyspiesza zrost kostny oraz proces gojenia się tkanek (mięśni, ścięgien i więzadeł).