OrtoDent - cennik

ocena 4.3 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Oferta Centrum obejmuje pełną diagnostykę i kompleksowe leczenie chorób zębów, przyzębia i jamy ustnej. Przeprowadzamy leczenie próchnicy, parodontozy i innych schorzeń. Ubytki uzupełniamy za pomocą nowoczesnych implantów i rozwiązań protetycznych. Oferujemy leczenie kanałowe dzieci i dorosłych. Bezboleśnie usuwamy zęby i wykonujemy całą gamę zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Ofertę uzupełnia fizjoterapia stomatologiczna i logopedia.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska