4,5 / 5  - 487 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Onkologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Kraków jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Kraków

Celem działania Ośrodka jest poprawa jakości widzenia osób dotkniętych chorobami oczu o różnej etiologii. Nasi pacjenci mają możliwość odbycia konsultacji specjalistycznych z wybitnymi okulistami.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno drobne zabiegi ambulatoryjne, jak i bardziej złożone operacje. Z powodzeniem leczymy takie schorzenia oczu jak zaćma, jaskra lub odwarstwienie siatkówki. Zabiegi przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnych metod, z powodzenie stosujemy techniki laserowe. W ramach działalności Poradni Suchego Oka wykonujemy badania mikrobiologiczne rzęs oraz wygrzewanie brzegów powiek.

Specjaliści Ośrodka Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego przeprowadzają zabiegi chirurgiczne siatkówki i ciała szklistego. W naszej placówce wykonywane są również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Podejmujemy się operacji w trudnych przypadkach, również jeśli nie podjęto się zabiegu w innych szpitalach.