Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego - cennik

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Celem działania Ośrodka jest poprawa jakości widzenia osób dotkniętych chorobami oczu o różnej etiologii. Nasi pacjenci mają możliwość odbycia konsultacji specjalistycznych z wybitnymi okulistami.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno drobne zabiegi ambulatoryjne, jak i bardziej złożone operacje. Z powodzeniem leczymy takie schorzenia oczu jak zaćma, jaskra lub odwarstwienie siatkówki. Zabiegi przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnych metod, z powodzenie stosujemy techniki laserowe. W ramach działalności Poradni Suchego Oka wykonujemy badania mikrobiologiczne rzęs oraz wygrzewanie brzegów powiek.

Specjaliści Ośrodka Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego przeprowadzają zabiegi chirurgiczne siatkówki i ciała szklistego. W naszej placówce wykonywane są również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Podejmujemy się operacji w trudnych przypadkach, również jeśli nie podjęto się zabiegu w innych szpitalach.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Onkologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Kraków jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska