4,0 / 5  - 2 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Nałęczów jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Nałęczów

Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób oczu w trybie ambulatoryjnym oraz w ramach chirurgii jednego dnia. Zajmujemy się leczeniem zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, leczeniem chorób siatkówki z zastosowaniem witrektomii, leczeniem urazów i powikłań pourazowych wraz z chirurgią rekonstrukcyjną, wykonujemy zaawansowane operacje zeza, operacje przeciwjaskrowe, a także operacje plastyczne i estetyczne w wykonaniu zarówno polskich chirurgów, jak i światowej klasy specjalisty, prof. Ben Simona z Izraela.

Wykonujemy także iniekcje doszklistkowe oraz kompleksowe badania diagnostyczne w celu wczesnego rozpoznania i leczenia schorzeń oczu o różnej etiologii.