ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie chorób oczu w trybie ambulatoryjnym oraz w ramach chirurgii jednego dnia. Zajmujemy się leczeniem zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, leczeniem chorób siatkówki z zastosowaniem witrektomii, leczeniem urazów i powikłań pourazowych wraz z chirurgią rekonstrukcyjną, wykonujemy zaawansowane operacje zeza, operacje przeciwjaskrowe, a także operacje plastyczne i estetyczne w wykonaniu zarówno polskich chirurgów, jak i światowej klasy specjalisty, prof. Ben Simona z Izraela.

Wykonujemy także iniekcje doszklistkowe oraz kompleksowe badania diagnostyczne w celu wczesnego rozpoznania i leczenia schorzeń oczu o różnej etiologii.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Nałęczów jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska