Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Nałęczów opinie

ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Nałęczów została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego to specjalistyczna klinika okulistyczna znajdująca się w Nałęczowie. Główną działalnością ośrodka są małoinwazyjne zabiegi usuwające zaćmę, polegające na wszczepieniu nowoczesnych soczewek, operacje siatkówki i ciała szklistego, a także operacje przeciwjaskrowe oraz operacje. Można poddać się tutaj również wszczepieniu implantu oka, operacjom plastycznym okolic oczu, a także iniekcjom doszklistkowym. Wszystkie zabiegi operacyjne przeprowadzane są w trybie chirurgii jednego dnia – bez konieczności pozostania pacjenta w placówce na dłużej niż kilka godzin po operacji. Klienci, których umawiam do placówki twierdzą, że to bardzo przyjemny ośrodek. Miłe wnętrza i bardzo odstresowujące otoczenie. Spotkali się tam z miłym personelem i doprawdy dobrymi specjalistami. Pacjenci uważają, że jeśli nawet trzeba dojechać z innej części Polski, to i tak warto. Poziom leczenia, jak i ogólna opieka nad pacjentem jest tutaj na europejskim poziomie. Zabiegi są szybkie i bezbolesne, a także profesjonalnie wykonane, a opieka pooperacyjna jest świetna." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Slawek P.
(Kłoczew)
4.0
Slawek P. (Kłoczew)
Dodano: 7 września 2017
Tytuł:
"Pełen profesjonalizm"
Dotyczy:
Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy (sierpień 2017)
 
Szczegóły 
Karolina
(Plonki)
4.0
Karolina (Plonki)
Dodano: 29 kwietnia 2018
Tytuł:
"Polecam"
Zabieg:
Operacja zeza u dorosłych (kwiecień 2018)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska