poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszym ośrodku pomoc znajdą pacjenci cierpiący na jaskrę, zaćmę oraz AMD. Zajmujemy się leczeniem chorób siatkówki i ciała szklistego. Naszą specjalnością są chirurgiczne zabiegi poprawiające jakość widzenia oraz zatrzymujące rozwój choroby. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi takie jak m.in. irydomia, kapsulotomia czy witrektomia. Stosujemy nowatorskie techniki leczenia, w tym leczenie jaskry metodą selektywnej laserowej trabekuloplastyki (SLT) oraz leczenie schorzeń siatkówki laserem mikropulsowym (MPLT).

Zajmujemy się kompleksową diagnostyką chorób oczu. Przeprowadzamy wszelkie niezbędne podstawowe badania okulistyczne oraz specjalistyczne badania, mające na celu zdiagnozowanie zmian patologicznych w obrębie oka.

Pełną ofertę ośrodka znajdą Państwo poniżej, w zakładce Cennik. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Rzeszów jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.