Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Aparatura, sprzęt zabiegowy Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Recepcja, poczekalnia Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Wygląd zewnętrzny Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Wygląd zewnętrzny Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Recepcja, poczekalnia Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Recepcja, poczekalnia Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Wnętrza, wystrój Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Aparatura, sprzęt zabiegowy Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Aparatura, sprzęt zabiegowy Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Aparatura, sprzęt zabiegowy Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Recepcja, poczekalnia Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Wnętrza, wystrój Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Wygląd zewnętrzny Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Wygląd zewnętrzny Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Wygląd zewnętrzny Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki - logo

Informacje ogólne o Ośrodku Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki

Istniejący od 2007 roku Ośrodek Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki znajduje się w najstarszej części gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Powstał z myślą o wszystkich, którzy są świadomi jak ważna jest dbałość o zdrowy i estetyczny wygląd skóry oraz ciała. Wszyscy pacjenci naszej kliniki znajdują się pod opieką posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie specjalistów, którzy indywidualnie traktując każdą osobę dobierają program zabiegów tak, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty w bezpieczny i najlepszy sposób.

Pomagamy pacjentom zlikwidować problemy związane z estetyką wyglądu zarówno twarzy, jak i sylwetki, wykorzystując przy tym najnowsze i najskuteczniejsze osiągnięcia medycyny estetycznej. W naszej ofercie znajdują się zabiegi m.in.: korygujące zmarszczki, poprawiające wszelkie mankamenty twarzy (np. modelowanie ust, kształtowanie konturów twarzy), redukujące tkankę tłuszczową, modelujące sylwetkę oraz cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych i masaży. Współpracujący z nami lekarze stosują zaawansowane techniki iniekcyjne, wykorzystując przy tym sprawdzone preparaty profesjonalnych firm medycznych. Nasza klinika posiada także bogate zaplecze sprzętowe (np. Focus RF+, laser I-Lipo, Endermolab, laser frakcyjny Emerge), które stosowane w określonych przypadkach przyspiesza i zwiększa sukces prowadzonych przez nas terapii.

Oferujemy Państwu wszystko to co najlepsze, a monitorując każdą potrzebę i oczekiwania pacjentów, nieustannie ulepszamy świadczone przez nas usługi. Zabytkowe wnętrza Dworu Kuźniczki, w którym znajdują się nasze gabinety, a także przyjazna atmosfera gwarantują wszystkim naszym Gościom uczucie wyjątkowości.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Zabiegi przeprowadzane w naszym gabinecie zadowalają nawet najbardziej wymagających pacjentów. Sukces ten jest wynikiem naszej współpraca z wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem specjalistów oraz zapleczem sprzętowym znajdującym się w gabinetach. Wszystkie urządzenia, którymi dysponujemy w ośrodku posiadają odpowiednie testy kliniczne, gwarantujące skuteczność, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Nasza klinika wyposażona jest w m.in.:

  • Focus RF – urządzenie, które wykorzystuje działanie fal radiowych, emitując energię dwupolarowo. Dzięki temu istnieje możliwość regulacji głębokości transmitowanej energii i zapewnienia bezpieczeństwa w trwania zabiegu. System stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i w sposób kontrolowany komputerowo naprawia jednocześnie 3 warstwy skóry: nabłonek, skórę właściwą i tkankę podskórną. Redukuje tkankę tłuszczową, reguluje pigmentację oraz przywraca skórze napięcie i młodość.
  • Emerge – laser frakcyjny amerykańskiej firmy Palomar. Służy do laserowego resurfacingu, wyrównywania kolorytu skóry i przywracania jej młodszego wyglądu. Redukuje powierzchowne niedoskonałości skórne i wygładza drobne zmarszczki. Cechuje się dużą skutecznością również w leczeniu rozstępów i blizn. Zabieg z wykorzystaniem tego systemu nie wymaga znieczulenia miejscowego.
  • urządzenie do Endermologie®  – aparat firmy LPG, którego działanie polega na stymulacji skórnej i podskórnej tkanki łącznej. W procesie wykorzystywane są dwie elektronicznie sterowane mechaniczne rolki, umieszczone w hermetycznej komorze, działające w połączeniu z podciśnieniem. Podczas zabiegu fałd skórny jest unoszony i masowany w kilku kierunkach przez samobieżną głowicę zabiegową. W zależności od ustawionego programu oraz celu, który chcemy osiągnąć, zabieg jest wykonywany w ciągłym lub pulsacyjnym podciśnieniu. Podciśnienie i jednoczesny masaż mechaniczny tkanki łącznej efektywnie pobudzają działanie układu limfatycznego i krwionośnego. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem oraz ujędrniania i kształtowania ciała. Bezpieczeństwo zabiegu gwarantują certyfikaty: europejski (CE) i amerykański (FDA).
  • I-Lipo – urządzenie, które wykorzystuje technologię przetworzonej wiązki zimnego lasera diodowego klasy 3D o silniejszej w porównaniu do podobnych urządzeń mocy. Światło czerwone lasera o długości fali 650-660 nm emitowane przez przyłożone do powierzchni skóry głowice bezboleśnie przenika do tkanki tłuszczowej, gdzie inicjuje i przyspiesza reakcje chemiczne w komórkach, powodując przyspieszony proces lipolizy. Ponadto w miejscach nad węzłami chłonnymi doczepiane są malutkie głowice, które stymulują układ limfatyczny do sprawniejszego działania i wydalania produktów przemiany materii.
  • urządzenie do mikrodermabrazji  – stosowana przez nas mikrodemabrazja diamentowa pozwala na przeprowadzenie mechanicznego, kontrolowanego procesu złuszczania naskórka.
  • urządzenie do peelingu kawitacyjnego – aparat, którego działanie opiera się na wykorzystaniu energii fal ultradźwiękowych. Kierując je na wilgotną skórę, uzyskuje się efekt kawitacji. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia stanowi alternatywę dla tradycyjnej techniki manualnego oczyszczania twarzy.
  • Derma Pen Fusion  – to nowoczesne urządzenie, którego działanie jest oparte na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głębokość do 2mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

Udogodnienia dla pacjentów

Pragniemy oferować Państwu najwyższą jakość usług, dlatego zwracamy uwagę na każdy detal pozwalający naszym Pacjentom poczuć się komfortowo i bezpiecznie w trakcie wizyty. Dowodem na profesjonalizm Ośrodka Medycyny Estetycznej Dwór Kuźniczki jest fakt, że figurujemy jako drudzy na liście gabinetów medycyny estetycznej w Gdańsku polecanych przez "Przewodnik Medycyny Estetycznej" miesięcznika "URODA". Zadowolenie Pacjentów jest wynikiem imponujących umiejętności posiadanych przez naszych specjalistów, indywidualnego podejścia do leczonych osób, zaawansowanego zaplecza sprzętowego, a także udogodnień, wśród których znajdują się:

  • stylowe wnętrza – ze względu na fakt, że nasz ośrodek znajduje się w zabytkowym Dworze Kuźniczki pochodzącym z początku XVIII wieku, postanowiliśmy zachować magię tego miejsca i utrzymać jego klimat, aby każda odwiedzająca nas osoba mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo.
  • promocje – staramy się regularnie wprowadzać do naszej oferty atrakcyjne promocje i pakiety zabiegowe, pozwalające na skorzystanie z większej ilości usług po przystępnych cenach. 
  • dogodna forma kontaktu z recepcja – z naszym ośrodkiem mogą się Państwo kontaktować osobiście, telefonicznie, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.