Pachy - leczenie nadpotliwości laserem

Synonimy: laserowe leczenie nadpotliwości pach, leczenie nadpotliwości pach metodą liposukcji laserowej

Filtruj wyniki

Pachy - leczenie nadpotliwości laserem - informacje

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

Według danych statystycznych z problemem nadmiernej potliwości zmaga się około 1-2% społeczeństwa, a czego zdecydowana większość narzeka na nadpotliwość w okolicach pach. To uciążliwe schorzenie staje się nierzadko przyczyną ogromnych kompleksów, wpływając negatywnie na życie – zarówno osobiste, jak i zawodowe – dotkniętych nim osób. Możliwe jest skuteczne pozbycie się problemu nadpotliwości, a jedną z najskuteczniejszych metod jest leczenie przy pomocy lasera. Jego zastosowanie pozwala trwale zniszczyć około 95-97% podskórnych gruczołów potowych, co pozwala na zawsze uwolnić się od problemu mokrych plam pod pachami.

Laser w terapii nadpotliwości

Systematycznie zwiększa się liczba klinik, które w swojej ofercie mają zabiegi leczenia nadpotliwości przy pomocy lasera. Jedną z nich jest MediKlinika w Szczecinie – nowoczesna placówka, która w ramach jednego budynku łączy klinikę chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej z przychodnią lekarską. Zabiegi laserowego leczenia nadpotliwości pod pachami wykonuje dr Kamila Stachura – kosmetolog i specjalista w zakresie dermatologii estetycznej. W klinice można też poddać się zabiegom chirurgii plastycznej, takim jak plastyka nosa, uszu lub powiek, liposukcja, powiększanie lub pomniejszanie piersi oraz wszczepienie implantów policzkowych.

Leczenie nadpotliwości pach przy pomocy lasera swoim pacjentom oferuje także klinika Kriocentrum – Medycyna Estetyczna i Chirurgia Ogólna w Otwocku, która na rynku usług medycznych istnieje już od 1996 roku. Pracujący w klinice chirurdzy – dr Marek Batijewski i dr Tomasz Kłos – to lekarze z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych osiągnięć medycyny. Oprócz zabiegów medycyny estetycznej placówka ma także w swojej ofercie szereg procedur z zakresu modelowania sylwetki przy pomocy ultradźwięków, liposukcji laserowej, lasera wspieranego strumieniem wody oraz infradźwięków.

Laserowe usuwanie nadpotliwości pach w polskich klinikach

Leczenie nadpotliwości pach laserem przeprowadzić można także w innych polskich placówkach. Jedną z nich jest Klinika Chirurgii Plastycznej NZOZ Euroklinika w Katowicach, gdzie tego typu zabiegi przeprowadza dr Jerzy Wilgus. Dr Wilgus znany jest szerszej publiczności z programu „Chcę być piękna", w którym przeprowadzał operacje pacjentek, kilkukrotnie występował także w programie „Dzień dobry TVN".

Kolejną placówką, która swoim pacjentom oferuje laserowe leczenie nadpotliwości pach jest wrocławska Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii ArsEstetica, która funkcjonuje jako autonomiczna część Wrocławskiego Centrum Zdrowia Ars Medica. Placówka specjalizuje się w mało inwazyjnych zabiegach modelowania sylwetki oraz odmładzania skóry, a istotną częścią jej oferty są właśnie zabiegi laserowe, wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy: dr Ewę Rybicką, dr n. med. Ireneusza Siewierę oraz dr n. med. Marię Rybak.

Laserowe leczenie nadpotliwości pach przeprowadza także dr Jarosław Rządkowski z Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone w Częstochowie. Ten doświadczony lekarz systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i poszerza umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz sympozjach (m.in. w Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, organizowanym przez Sekcję Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego).

Pacjenci, pragnący pozbyć się problemu nadmiernej potliwości pach mogą się także udać do poznańskiej kliniki Biogenica Klinika Piękna, gdzie zabiegi laserowe przeprowadza dr Krzysztof Łuksza. Placówka ma w swojej ofercie szeroki wachlarz zabiegów chirurgii dermatologicznej, medycyny estetycznej i anti-aging, w tym redukcję zmarszczek i cellulitu, mezoterapię, lipolizę laserową z liposukcją czy leczenie blizn i rozstępów.

Warto odwiedzić także stołeczną klinikę Gold Clinic – Medycyna i Ginekologia Estetyczna, która swoim pacjentom oferuje m.in. zabiegi laserowego leczenia trądziku, odmładzanie dłoni i obkurczania pochwy. Laserowym leczeniem nadpotliwości w placówce zajmuje się jej właściciel – dr Maciej Rogala, który w swojej wieloletniej karierze przeprowadził już tysiące zabiegów u pacjentów z Polski i zza granicy.

Laserowe leczenie nadpotliwości w Polsce

Kadra w Euroklinika Kadra w Euroklinika

W porównaniu z wysokimi cenami zabiegów laserowego leczenia nadpotliwości w klinikach zagranicznych (np. w Niemczech średni koszt zabiegu to 1800€, czyli około 7300zł, natomiast w Wielkiej Brytanii trzeba zapłacić około 2500£, co w przeliczeniu daje ponad 11 000zł), w Polsce tego typu zabiegi wykonywane są wyjątkowo tanio. Ich ceny rozpoczynają się już od 2000zł. Nie dziwi więc duże zainteresowanie, jakim wśród zagranicznych pacjentów cieszą się polskie placówki. Pacjenci z Niemiec, Danii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii chętnie łączą medyczny cel przyjazdu do Polski z wypoczynkiem oraz zwiedzaniem polskich zabytków.

Pachy - leczenie nadpotliwości laserem - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 3 600 zł do 3 900 zł
  • Poznań od 4 000 zł do 6 500 zł
  • Zielona Góra od 3 000 zł
  • Częstochowa od 5 900 zł
  • Łódź od 3 500 zł
  • Katowice od 4 000 zł
  • Wrocław od 3 900 zł
  • Bydgoszcz od 4 000 zł
  • Międzyzdroje od 3 000 zł
  • Nowy Targ od 1 499 zł
Pokaż więcej »

Usługa pachy - leczenie nadpotliwości laserem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska