Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową

leczenie nadpotliwości pach botoxem

Wczytaj więcej wyników

Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - informacje

Gabinet zabiegowy w PerfectLift Gabinet zabiegowy w PerfectLift

Nadpotliwość dla wielu osób stanowi bardzo poważny problem. Szczególnie często dotyczy on rejonu pach: mokre plamy i poczucie wstydu, gdy trzeba unieść do góry ręce towarzyszą większej ilości osób, niż nam się wydaje. Na szczęście medycyna estetyczna pozwala skutecznie rozwiązać ten problem przy pomocy toksyny botulinowej, zwanej popularnie botoksem. Zastosowanie tego preparatu pozwala czasowo zablokować nerwy, zaopatrujące gruczoły potowe, co daje efekt w postaci znacznego ograniczenia ilości wydzielanego potu. Efekty zabiegu utrzymują się przez około rok, a minimalizacja pocenia zauważalna jest już po upływie kilku dni.

Leczenie nadpotliwości - kliniki w Polsce

Jedną z klinik, która w swojej ofercie ma leczenie nadpotliwości pach przy pomocy toksyny botulinowej, jest poznańska Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Placówka oferuje pacjentom liczne zabiegi modelujące czy odmładzające, wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnych technik i preparatów, a kadrę lekarską tworzą wykwalifikowani specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej, flebologii, dermatologii i traumatologii. Zabiegi leczenia nadpotliwości wykonuje dr Maciej Lichaj, który posiada bogate doświadczenie w zabiegach wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

Likwidacja nadpotliwości pach przy pomocy toksyny botulinowej

Zabieg leczenia nadpotliwości toksyną botulinową wykonuje także dr Ilona Wnuk-Bieńkowska oraz dr n. med. Marcin Bieńkowski z kliniki Esteticmed, która swoje placówki ma w Bydgoszczy oraz Częstochowie. Klinika należy do najnowocześniejszych w Polsce, a swój sukces opiera przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu lekarzy, którzy swoje kwalifikacje systematycznie podnoszą na licznych kursach i szkoleniach (dr Bieńkowski w 2007 roku ukończył prestiżowy Międzynarodowy kurs Estetic Master Class dla trenerów Restylane, organizowany w szwajcarskiej Uppsali).

Wśród klinik, które w swojej ofercie mają leczenie nadpotliwości pod pachami przy pomocy toksyny botulinowej znajduje się także Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach. Ten doskonale wyposażony, nowoczesny ośrodek mieści się w przestronnym budynku, wyposażonym w dwie sale operacyjne, a nad zdrowiem pacjentów całodobowo czuwa wykwalifikowany zespół lekarsko-pielęgniarski. Klinika ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin medycyny estetycznej.

Również Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego w Warszawie oferuje swoim pacjentom zabiegi leczenia nadpotliwości pach przy pomocy botoksu. Zabiegi przeprowadza dr Aleksandra Jagielska, a potwierdzeniem renomy kliniki jest wybór zespołu dr Sankowskiego na partnera znanego programu telewizyjnego „Chcę być piękna".

By pozbyć się problemu nadmiernej potliwości warto udać się także do stołecznej Uni Klinik – Chirurgia Plastyczna, gdzie leczeniem nadmiernej potliwości zajmuje się dr Maciej Charaziński. Dr Charaziński znany jest ze znakomitych wyników łączenia zabiegów chirurgii plastycznej z zabiegami medycyny estetycznej, przez wiele lat był również operatorem i konsultantem w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego.

Kolejną warszawską kliniką, która swoim pacjentom oferuje zabiegi leczenia nadpotliwości pach toksyną botulinową jest AGklinik – Klinika Medycyny Estetycznej Dr Andrzeja Gumkowskiego. W klinice można poddać się zabiegom z zakresu chirurgii i ginekologii estetycznej, flebologii i leczenia otyłości, a proceduty z wykorzystaniem botoksu przeprowadza właściciel kliniki – dr Adam Gumkowski.

 

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w różnych miastach

 • Józefosław od 1 200 zł
 • Warszawa od 550 zł do 4 500 zł
 • Kraków od 1 200 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 900 zł do 1 800 zł
 • Wrocław od 1 300 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 1 200 zł do 2 490 zł
 • Gdańsk od 1 000 zł do 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 1 200 zł do 1 450 zł
 • Lublin od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 200 zł do 1 600 zł
 • Kielce od 1 000 zł do 1 500 zł
Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową cena »

Usługa pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.