Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową

Synonimy: leczenie nadpotliwości pach botoxem

Filtruj wyniki
Rzeszówul. Litewska 4/5

Gabinet MoJa estetyka

ocena 4.0 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Przeprowadzony zabieg był spokojny, a co najważniejsze udany. Nie wiem czy mogłoby być lepiej, ale jestem zadowolony z tego zabiegu. Pozdrawiam.- MoJa estetyka i problem znika (lek. Judyta Tomasik-Homicka, pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową)

 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1 800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Wczytaj więcej wyników

Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - informacje

Gabinet zabiegowy w Lea Clinic Gabinet zabiegowy w Lea Clinic

Nadpotliwość dla wielu osób stanowi bardzo poważny problem. Szczególnie często dotyczy on rejonu pach: mokre plamy i poczucie wstydu, gdy trzeba unieść do góry ręce towarzyszą większej ilości osób, niż nam się wydaje. Na szczęście medycyna estetyczna pozwala skutecznie rozwiązać ten problem przy pomocy toksyny botulinowej, zwanej popularnie botoksem. Zastosowanie tego preparatu pozwala czasowo zablokować nerwy, zaopatrujące gruczoły potowe, co daje efekt w postaci znacznego ograniczenia ilości wydzielanego potu. Efekty zabiegu utrzymują się przez około rok, a minimalizacja pocenia zauważalna jest już po upływie kilku dni.

Leczenie nadpotliwości - kliniki w Polsce

Jedną z klinik, która w swojej ofercie ma leczenie nadpotliwości pach przy pomocy toksyny botulinowej, jest poznańska Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Placówka oferuje pacjentom liczne zabiegi modelujące czy odmładzające, wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnych technik i preparatów, a kadrę lekarską tworzą wykwalifikowani specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej, flebologii, dermatologii i traumatologii. Zabiegi leczenia nadpotliwości wykonuje dr Maciej Lichaj, który posiada bogate doświadczenie w zabiegach wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

W celu pozbycia się problemu nadpotliwości warto udać się także do kliniki Kriocentrum – Medycyna Estetyczna i Chirurgia Ogólna w Otwocku, gdzie zabieg wykonuje dr Marek Batijewski oraz dr Tomasz Kłos. Placówka oferuje pacjentom pełen zakres usług z zakresu medycyny estetycznej, modelowania sylwetki oraz leczenia żylaków – jako jedni z pierwszych w Polsce lekarze z Kriocentrum wprowadzili do swojej oferty kriochirurgiczne leczenie żylaków kończyn dolnych. Zabiegi odbywają się w doskonale wyposażonych gabinetach medycznych i kosmetycznych, a do dyspozycji lekarzy pozostaje nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny.

Likwidacja nadpotliwości pach przy pomocy toksyny botulinowej

Zabieg leczenia nadpotliwości toksyną botulinową wykonuje także dr Ilona Wnuk-Bieńkowska oraz dr n. med. Marcin Bieńkowski z kliniki Esteticmed, która swoje placówki ma w Bydgoszczy oraz Częstochowie. Klinika należy do najnowocześniejszych w Polsce, a swój sukces opiera przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu lekarzy, którzy swoje kwalifikacje systematycznie podnoszą na licznych kursach i szkoleniach (dr Bieńkowski w 2007 roku ukończył prestiżowy Międzynarodowy kurs Estetic Master Class dla trenerów Restylane, organizowany w szwajcarskiej Uppsali).

Wśród klinik, które w swojej ofercie mają leczenie nadpotliwości pod pachami przy pomocy toksyny botulinowej znajduje się także Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach. Ten doskonale wyposażony, nowoczesny ośrodek mieści się w przestronnym budynku, wyposażonym w dwie sale operacyjne, a nad zdrowiem pacjentów całodobowo czuwa wykwalifikowany zespół lekarsko-pielęgniarski. Klinika ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin medycyny estetycznej.

Również Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego w Warszawie oferuje swoim pacjentom zabiegi leczenia nadpotliwości pach przy pomocy botoksu. Zabiegi przeprowadza dr Aleksandra Jagielska, a potwierdzeniem renomy kliniki jest wybór zespołu dr Sankowskiego na partnera znanego programu telewizyjnego „Chcę być piękna".

By pozbyć się problemu nadmiernej potliwości warto udać się także do stołecznej Uni Klinik – Chirurgia Plastyczna, gdzie leczeniem nadmiernej potliwości zajmuje się dr Maciej Charaziński. Dr Charaziński znany jest ze znakomitych wyników łączenia zabiegów chirurgii plastycznej z zabiegami medycyny estetycznej, przez wiele lat był również operatorem i konsultantem w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego.

Kolejną warszawską kliniką, która swoim pacjentom oferuje zabiegi leczenia nadpotliwości pach toksyną botulinową jest AGklinik – Klinika Medycyny Estetycznej Dr Andrzeja Gumkowskiego. W klinice można poddać się zabiegom z zakresu chirurgii i ginekologii estetycznej, flebologii i leczenia otyłości, a proceduty z wykorzystaniem botoksu przeprowadza właściciel kliniki – dr Adam Gumkowski.

Porównanie cen leczenia nadpotliwości pach botoxem

Kadra w Nasmed Kadra w Nasmed

Ceny zabiegu leczenia nadpotliwości pod pachami z wykorzystaniem toksyny botulinowej są dla zagranicznych pacjentów niezmiernie atrakcyjne. W polskich klinikach jego koszt rozpoczyna się już od 1500zł, natomiast w placówkach niemieckich czy brytyjskich trzeba za niego zapłacić o wiele więcej: 600-1000€ to przeciętny koszt zabiegu w Niemczech, co w przeliczeniu daje 2500-4100zł. Również w Wielkiej Brytanii ceny nie są niskie: średni koszt zabiegu to 800£ (3600zł), nie dziwi więc, że Brytyjczycy i Niemcy coraz chętniej korzystają z dobrodziejstw turystyki medycznej i przyjeżdżają na leczenie do Polski. Przy okazji zwiedzają polskie miasta, które nieodmiennie wzbudzają ich ogromne zainteresowanie.

Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w różnych miastach

 • Plewiska od 1 300 zł
 • Warszawa od 550 zł do 4 500 zł
 • Kraków od 1 200 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 900 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 999 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 1 200 zł do 2 490 zł
 • Bydgoszcz od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 500 zł
 • Gdańsk od 1 100 zł do 1 400 zł
 • Lublin od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 1 200 zł do 1 490 zł
Pokaż więcej »

Usługa pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska