Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Poznań

leczenie nadpotliwości pach botoxem

Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)
Warszawa, ul. Bartycka 24B lok. U1

OT.CO Clinic

5,0 / 5  (72 opinii)  rozwiń
 • Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1 800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Poznań - informacje

Kadra w AESTETIK Medycyna Estetyczna Włodzimierz Rosiński Kadra w AESTETIK Medycyna Estetyczna Włodzimierz Rosiński

Nadpotliwość pach nie jest chorobą, ale dolegliwością, która może negatywnie wpływać na nasze samopoczucie. Ten brak kontrolowania wydzielania potu przez organizm dotyka ok. 1% ludzkości. Przyczynami mogą być zaburzenia hormonalne, cukrzyca, przewlekły stres a także skłonności genetyczne. Bardzo skuteczną metodą leczniczą jest podanie toksyny botulinowej - daje ona 90% efektu.

Wyleczyć nadpotliwość pach toksyną botulinową w Poznaniu

W Centrum Dermatologii Symbiosis pacjenci cierpiący na nadmierną potliwość pach mogą poddać się leczeniu za pomocą zastrzyków zawierających toksynę botulinową. W taki sam sposób można wyleczyć tutaj także nadpotliwość dłoni lub stóp. Takie i inne zabiegi przeprowadzi dr Bartłomiej Kuczyński, specjalista chirurgii ogólnej (od 2010 roku) oraz adept medycyny estetycznej. Doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej zdobywał, pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju a także uczestnicząc w licznych kursach np. certyfikat uczestnictwa w kursie "Leczenia nadmiernej potliwości (toksyna botulinowa)" z 2009 roku w Łodzi.

Medicest to Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej, gdzie przyjmuje dr Wioleta Zarębska-Schreiber, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej (tytuł nadany w 2011 roku przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Anti-aging). Pani doktor posiada w swoim dorobku wiele dyplomów, potwierdzających uczestnictwo w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. W jej gabinecie nadmierną aktywność gruczołów potowych pach można wyleczyć toksyną botulinową. Tą samą metodą pani doktor wyleczy także nadpotliwość dłoni, stóp a także twarzy.

Pacjenci cierpiący na nadmierną potliwość pach mogą swoją dolegliwość wyleczyć także w Centrum Medycyny Estetycznej ProEstetica. Podczas zabiegu z użyciem toksyny botulinowej, wykorzystywane są takie preparaty jak: Botox, Azzalure oraz Bocouture. Pacjentów przyjmuje tutaj dr Rafał Prager, chirurg ogólny (od roku 2001 roku) i lekarz medycyny estetycznej. Lekarz ten doszkalał się, uczestnicząc w kursach na temat nowoczesnych technik zabiegowych wykorzystywanych w estetycznej medycynie, np. certyfikat uczestnictwa w warszawskim Centrum Szkoleniowym Estederm w szkoleniu pt. " Zaawansowane techniki iniekcji toksyny botulinowej oraz preparatów zawierających kwas hialuronowy" . 

MediArt Instytut to miejsce, gdzie nadpotliwość pach (i innych miejsc podatnych na nadmierne pocenie się) można wyleczyć zastrzykami zawierającymi toksynę botulinową. Wykonuje je lek. dent. Agnieszka Majewska, stomatolog, posiadający doświadczenie również w medycynie estetycznej - odbywała szkolenia z tej dziedziny w kraju i za granicą oraz współpracowała m.in. z renomowanym ośrodkiem medycyny estetycznej w Kerala (w Indiach). W jej dorobku są liczne certyfikaty z dziedziny medycyny estetycznej np. certyfikat wydany przez CSDE Dermed z odbytego kursu pt. "Leczenie nadmiernej potliwości (toksyna botulinowa)" z Łodzi z 2009 roku.

Niedaleko od Poznania (20 km) mieści się Tarnowo Podgórne, gdzie na zabiegi z użyciem toksyny botulinowej pacjent może udać się do kliniki Dermedica. Nadpotliwość nie tylko pach, ale także dłoni wyleczy tutaj dr Grażyna Wolnik-Trzeciak, specjalista dermatologii i wenerologii (od roku 2008). Pani doktor poza dermatologią ogólną zajmuje się także medycyną estetyczną - odbyła z niej liczne szkolenia w celu podniesienia swoich kwalifikacji, np. certyfikat z kursu pt. "Leczenie nadmiernej potliwości  (toksyna botulinowa)" z Łodzi z 2009 roku.

Toksyną botulinową typu A można wyleczyć nadpotliwość pach także w Centrum Dermatologii Estetycznej Epi Centrum. Pacjentowi podawane są tutaj w trakcie zabiegu preparaty Dysport i Botox, także w przypadku leczenia nadpotliwości powierzchni dłoni i stóp. Zajmuje się tym dr Dariusz Dziwura, specjalista chirurgii ogólnej (od 1992 roku) oraz medycyny estetycznej i dermatochirurgii (od 1998 roku). Lekarz ten posiada certyfikaty m.in. na zabiegi z medycyny estetycznej np. z użyciem Botoxu lub Dysportu.

Cena leczenia nadpotliwości pach w Poznaniu i za granicą

Gabinet zabiegowy w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica Gabinet zabiegowy w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica

Za taki zabieg (wykonany toksyną botulinową) pacjent zapłaci 1600 zł (w Symbiosis, Medicest). W paryskiej Clinique des Champs Elysées cena leczenia nadpotliwości toksyną botulinową to koszt 500€ do 900€.

Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Józefosław od 1 200 zł
 • Warszawa od 1 200 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 1 200 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 900 zł do 2 200 zł
 • Wrocław od 999 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 1 200 zł do 2 490 zł
 • Gdańsk od 1 000 zł do 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 1 200 zł do 1 450 zł
 • Lublin od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 200 zł do 1 600 zł
 • Kielce od 1 000 zł do 1 500 zł
Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową cena »

Usługa pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.