poniedziałek
nieczynne
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Specjalności kliniki Pelle d’Oro to medycyna estetyczna, kosmetologia oraz wizaż. Umożliwiamy naszym gościom cieszenie się pięknym, młodym wyglądem, pozbycie się niedoskonałości skóry i sylwetki oraz odzyskanie pewności siebie.

Pełen zakres świadczonych usług mogą Państwo poznać dzięki poniższemu cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Pelle d’Oro by Bogubowicz & Socha jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska